TV3 nuotr.

Rinkimų rezultatai – jau šį vakarą: prie ekranų kvies speciali laida „TV3 žinios. Savivaldybių rinkimai“

Vos prasidėjusi, savivaldybių rinkimų savaitė kas kartą pažeria intrigos, o jau šiandien, sekmadienį, ji pasieks savo finišą. Kas švęs pergalę, o kas turės nusivilti? Į kieno rankas pateks miestai ir jų gyventojai? Galiausiai, ar būsime patenkinti rinkimų rezultatais? Visa tai paaiškės jau šį vakarą, skaičiuojant rezultatus specialioje laidoje „TV3 žinios. Savivaldybių rinkimai“.

Rinkimų rezultatus apžvelgs, su kandidatais į merus tiesiogiai iš studijos diskutuos ir pokalbiams su politologais bei politinių partijų vadovais jau šį vakarą pakvies populiariausių TV3 informacinių laidų komanda – Edmundas Jakilaitis, Artūras Anužis ir Donata Vaiciekūtienė.

Kaip pastebi TV3 žinių vedėja D. Vaiciekiūtienė, šią savaitę vykstantiems rinkimams likti abejingi tiesiog negalime. Juk tai apspręs daugybę kiekvienam rūpimų klausimų – nuo to, kokiomis gatvėmis važinėsime į darbą, iki to, kaip mokyklose ir darželiuose bus rūpinamasi mūsų vaikais.

„Apsispręskite ir sekmadienį nueikite balsuoti, o tada kviečiame rinkimų dienos vakarą leisti kartu su TV3 žiniomis ir rinkimams skirta laida. Kviesime gyvai stebėti balsavimo dinamiką, skaičiuosime rinkėjų balsus, o mūsų kolegos dirbs visoje Lietuvoje – žurnalistai su jumis sveikinsis iš skirtingų rinkiminių kandidatų štabų. Studijoje kalbinsime politikos apžvalgininkus, čia ir dabar diskutuosime apie besikeičiančią rinkiminę situaciją ir būsime su žiūrovais iki pat pabaigos – tol, kol paaiškės, kokiais rezultatais baigsis pirmasis rinkimų turas. Kviečiu žiūrėti – laukia labai produktyvus, intriguojantis ir daug ką lemiantis sekmadienio vakaras“, – sako D. Vaiciekiūtienė.

E.Jakilaitis pastebi, kad TV3 žinių tarnyba šiai transliacijai ruošiasi ypač atsakingai – nemažai intrigos laukia ir laidai prasidėjus.

„Pradedame pirmieji, iškart po TV3 žinių, tad iki rinkimų apylinkių uždarymo dar turėsime galimybę aptarti didžiausias savivaldos rinkimų intrigas. Šie rinkimai išties įdomūs – vien Vilniuje laukia tikra drama, o kur dar Klaipėda ar Kaunas, kur vis labiau susitelkia visos Lietuvos dėmesys? Ar Kaune prireiks antrojo rinkimų rato? Taip pat svarbu stebėti, kaip partiniams kandidatams seksis konkuruoti su nepartiniais, ir, žinoma, prognozuoti antrojo turo baigtį. Juk daugelyje savivaldybių merų rinkimai šiuo sekmadieniu nesibaigs“, – teigia E. Jakilaitis.

Savo ruožtu A. Anužis nurodo šių rinkimų išskirtinumą – tuo pat metu vyksta ne vieni, o net 60 rinkimų iš karto.

„Kiekvienoje savivaldybėje laimi vis kita partija, kitaip susidėlioja koalicijos, ir, žinoma, vis kitos partijos meras. Tad norint suvokti, kuriai Lietuvos partijai per savivaldybių rinkimus pasisekė labiausiai, reikia išanalizuoti daugybę duomenų. Mes tai padarysime už žiūrovus – rinkimų rezultatus ne tik parodysime žemėlapiuose, bet ir pateiksime juos įvairiais pjūviais. TV3 specialios rinkimų laidos metu sužinosite, kuri partija turi daugiausiai merų Lietuvoje, kas formuos valdančiąsias daugumas rajonuose, ir kas galės vadintis rinkimų laimėtojais“, – sako A. Anužis.

Speciali laida „TV3 žinios. Savivaldybių rinkimai“ – jau  šį sekmadienį, iškart po žinių, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: