Rokiškio rajone likviduotas dar vienas naminukės fabrikėlis

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, balandžio 22 d. rytą tikslindami pirminę anoniminę informaciją, Pandėlio seniūnijos Vilkolių kaime, nedirbančio, neteisto vietinio gyventojo lauko virtuvėlėje, surado sukonstruotą ir veikiantį naminės degtinės gaminimo aparatą bei nemažą kiekį žaliavos.

Skaidrus, turintis alkoholio kvapą skystis buvo supilstytas į bemaž 20 stiklinių ir plastmasinių butelių įvairiausiomis etiketėmis. Gyvenamajame name surasta plastikinė talpa su naminukės ruošiniu (broga).

„Fabrikėlio“ savininkas su atvykusiais pareigūnais nesiginčijo, noriai parodė visus prietaisus ir žaliavą, teigdamas, kad gamyba skirta savo reikmėms, kad tai stabiliausia valiuta kaime, kuria galima atsiskaityti. Surastas aparatas ir skystis išimti, o gamintojas sulaikytas ir naktį praleido areštinėje.

Rokiškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201straipsnio „Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas“ 1 dalį. Vyriškiui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.


Rasa Černauskaitė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: