Aukštaitijos naujienosRokiškis

Rokiškio rajone žuvinami vandens telkiniai

Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip pat ir šį, sujudo vandens telkinių nuomininkai vykdyti vieną iš pareigų – žuvinti išsinuomotus vandens telkinius. Vien per savaitės dvi dienas Rokiškio rajone lydekų lervutėmis buvo įžuvinta virš 20 ežerų ir tvenkinių. Žuvų lervutės išveistos UAB “Vasaknos”.

Šį pavasraį įžuvinti Jūžintų, Armonių, Kryžinio, Kuojinio, Duobežerio, Paežerio, Keležerio, Rokiškėlių Gipinio, Vazajo, Oklio, Liūno, Mėlynioko, Šapelių, Pokenės, Vazajėlio, Dirdų ežerai, Laukagalių, Bajorų, Juodupės, Aleknų, Petkūnų tvenkiniai.

Tikimės, kad iš lervučių išaugs daug žuvų ir džiugins žvejus mėgėjus laimikiais. O žvejams mėgėjams dar norime priminti – atvykus į žvejybos vietą, apsidairykite aplinkui – ar Jūs ir Jūsų kolegos nėra palikę atliekų, surinkite jas, ir tik tada pradėkite žvejybą. Labai “nesmagu” ateiti į tokią vietą, kuri būna užteršta skardinėmis, plastiko maišeliais, cigarečių pakeliais ir kitokiomis atliekomis.
Linkime smagios žvejybos.

Rokiškio rajono agentūros informacija

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.