„Rokiškis” Kaune skaudžiai pamokė vietos „Tigrus”

Principinę kovą dėl galimybės pakilti į ketvirtą vietą Lietuvos ledo ritulio čempionate pralaimėjo Kauno „Tigrų“ ledo ritulio klubas, namuose šeštadienį 1:7 (0:0, 0:3, 1:4) neatsilaikė prieš Rokiškio“ Rokiškį“.

Prieš rungtynes buvo galima tikėtis atkaklios kovos, kadangi klubai žengė greta ir juos skyrė vos vienas taškas.

Kietose ir nedrausmingose rungtynėse komandos sėkmingai rinko baudos minutes. Abi komandos ant nubaustųjų suolo prasėdėjo beveik po kėlinį, o „Tigrų“ puolėjas Povilas Jagelavičius buvo nubaustas rungtynių nuobauda (25) už smūgį varžovui galva.

Aktyviau prie varžovų vartų reiškėsi svečiai, kurie įvarčius pradėjo mušti nuo antrojo kėlinio pradžios. Du įvarčius pelnė Dominykas Deksnys (21:34, 33:53), vieną pridėjo Dovydas Trumpa (34:43) ir kauniečiams dingo ūpas priešintis.

Trečiajame kėlinyje Paulius Kareckas (46:24) ir Kasparas Falkas (49:14) išnaudojo kiekybines daugumas ir „Rokiškis“ atitrūko 5:0.

Besibaigiant rungtynėms D.Deksnys pelnė trečiąjį savo įvartį (53:21), antrąjį – K.Falkas (56:47) ir rezultatas tapo 7:0.

„Tigrai“ pelnė garbės įvartį pasinaudoję varžovų nedrausmingumu, kuomet ant ledo buvo trimis varžovais mažiau – kauniečiai dvigubos daugumos metu pakeitė vartininką aikštės žaidėju. Pasižymėjo Remigijus Guoga (59:16).

„Rokiškis“ į varžovų vartus metė net 56 kartus, šeimininkai atsakė tik 25 smūgiais.

Kitos čempionato rungtynės įvyks antradienį Elektrėnuose, kur 20 val. Juodupės „Juodupė“ priims Vilniaus „Geležinis vilkas“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 7 7 0 0 0 51:15 21
2. Vilniaus „Hockey Punks“ 10 6 1 0 3 51:32 20
3. Juodupės „Juodupė“ 7 4 1 0 2 37:19 14
4. Rokiškio „Rokiškis“ 9 3 0 1 5 26:32 10
5. Kauno „Tigrai“ 9 2 0 0 7 26:54 6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 8 1 0 1 6 16:55 4