Asociatyvi Pixabay nuotr.

Rokiškyje operatyviai sulaikyti smurtautojai ir rankinių vagys

Kovo 20 d. Rokiškio rajono Obelių seniūnijos gyventojas kovo 20 d. popietę, atėjęs aplankyti kaimyniniame kaime gyvenančio draugo, susižodžiavo su jo dešimtmete seserimi.

Vasario pabaigoje aštuonioliktąjį gimtadienį atšventusio kaimo jaunuolio kraujas užvirė, ir jis kieme suradęs metalinį strypą sudavė juo smūgį į galvą mergaitei. Pamatęs, kad mergaitė parkirto, jaunuolis iš kiemo pabėgo. Apie incidentą policiją informavo kaimynai.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai ieškojo įtariamojo, bet surasti jį pavyko tik šeštadienio rytą. Jaunuolis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 straipsnio „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“ 3 dalį. Agresyviam jaunuoliui, besišvaisčiusiam metaliniu strypu, gresia laisvės atėmimu iki dvejų metų.

To paties penktadienio vakarą nukentėjo jauna moteris Rokiškio mieste – apie 20 val. jai einat Respublikos gatve, pribėgę du jaunuoliai iš rankų išplėšė rankinę su pinigais, asmens dokumentais ir mobiliojo ryšio telefonu. Abu jaunuoliai buvo operatyviai sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Surasti rankinėje buvę daiktai. Vienas iš jaunuolių, beje, nepilnametis, už panašią veiką jau buvo teistas, kitas – į policijos akiratį pakliuvo pirmąkart.
Rasa Černauskaitė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: