Rokiškyje ūkininkų pieno laukia eilė žmonių

Gegužės 10 d. Rokiškyje, Respublikos g. aikštelėje prie Topo ir „Lašų duona“ prekybos centrų kooperatyvas „Ekotikslas“ žmonėms dalija pieną.Jiems padeda kooperatinių bendrovių „Žalioji lanka“ iš Anykščių ir „Pieno puta“ iš Kupiškio atstovai. per dieną planuojama išpilstyti apie 2 tonas pieno. Rokiškyje pieno dalinimo akcija labai populiari: prie pienvežio nusidriekė didžiulė laukiančiųjų eilė. Joje daugiausia garbaus amžiaus žmonių, kurie skundžiasi mažomis pensijomis, dideliais komunaliniais mokesčiais.

Rokiškėnai taip pat raginami įsijungti į socialinę akciją „Neisiu į prekybos centrą 3 dienas“.

Gegužės 10 d. Žemdirbiai dalys pieną Vilniuje ir Rokiškyje. Ūkininkai solidarizuojasi su piliečiais, kurie gegužės 10–12 d. kviečia žmones jungtis į akciją „Neisiu į prekybos centrą 3 dienas“. Žmonės raginami tris dienas boikotuoti didžiuosius prekybos centrus, kad pažaboti prekybininkų godumą ir priversti juos sumažinti maisto produktų kainas.

Vilniuje žemdirbiai planuoja žmonėms dovanoti apie 6 tonas, o Rokiškyje – apie 2 tonas pieno. Jis pilstomas į vieno litro tarą. Tiek namo galės parsinešti kiekvienas užsukęs prie ūkininkų pienvežio.

Akcijos akimirkos – šios svetainės nuotraukų galerijoje.

Kaip manote, ar akcijomis žemdirbiai privers už pieną jiems mokėti daugiau?
Dalia Zibolienė

Rokiskis


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply