„Rokituras“ – turizmo avantiūra kiekvienam

Sakoma, kad savame krašte pranašu nebūsi, tačiau kodėl nepabandžius būti TURISTU? Pavasariui budinant gamtą, naujais kvapais ir spalvomis skleidžiasi vasara, tuo pačiu atnešanti ir naują turizmo sezoną, kuris, mes tikime, bus kupinas įvairiausių naujų patirčių ir atradimų.

Tad, kol tolimos kelionės likusios tik prisiminimuose, puikus metas apsidairyti aplink ir pažinti savo kraštą – atrasti vietas, kuriose dar neteko pabuvoti, pabendrauti su ten gyvenančiais ir dirbančiais žmonėmis.

Pristatome šių metų naujieną – „Rokiturą”. Ir jeigu dar iki šiol negirdėjote arba girdėjote, bet spėliojate kas tai, turime gerų žinių – tai Rokiškio krašto turizmo sezono atidarymas ir, žinoma, prizų medžioklė! Įdomiausios lankytinos vietos Jūsų laukia šiek tiek atokiau nuo Rokiškio dvaro ir bažnyčios. Atraskite Rokiškio krašto perliukus įsiamžindami smagiose fotografijose bei užpildydami žaidimo pasą lipdukais! Pasak vienos iš iniciatyvios autorės savivaldybės Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėjos Irenos Matelienės, dažniausiai mes ieškome naujų dalykų svetur, o kas yra šalia – nepastebime. Todėl „Rokituras” – unikali galimybė aplankyti rajone esančius objektus, kurie būtent šio pažintinio turo-žaidimo metu bus atverti turistams. Kitas svarbus aspektas – tai ne tik susipažinimas su savo kraštu, bet ir smagi pramoga, vertingi kraštiečių prizai, ir noras pabendrauti, susipažinti. „Kiekvienas krašto lobių skrynią atveriantis ir dalyvaujantis šiame pažintiniame ture – atvirai, nuoširdžiai ir atiduodamas visą savo energiją, laukia atvykstančių savų turistų. 20 aktyviausių žaidimo dalyvių bus apdovanoti prizais, įsteigtais Rokiškio rajono verslo atstovų ir įstaigų. Džiaugiamės tokiu bendradarbiavimu, idėjos palaikymu ir prisidėjimu. Tikime, kad ši idėja bus pirmas žingsnis ir išaugs iki dar įdomesnių veiklų, renginių bei įvairių iniciatyvų ne tik rajoniniu mastu“, – kraštiečių geranoriškumu ir svetingumu džiaugėsi I. Matelienė.

Dalyvauti žaidime gegužės 29-30 d. ir prizų dalybose birželio 3 d. 17.30 val. Rokiškio J. Keliuočio viešosios bibliotekos salėje.„Manau, kad nuo šios idėjos, keičiasi ne tik pats požiūris į turistą, bet ir į turizmą. Todėl pirmiausia kviečiu tapti savo krašto ambasadoriais, tokiais, kurie atvykus svečiams, parodytų ne tik didžiausias miesto puošmenas – Rokiškio krašto dvarą ir bažnyčią, bet ir paslėptus, nenugludintus perliukus“, – kvietė rokiškėnus į turizmo avantiūrą rajono meras Ramūnas Godeliauskas.

KADA

Gegužės 29-30 d., 10-19 val. KĄ REIKIA DARYTI

1) Užsiregistruoti el. paštu atraskrokiski@gmail.com;

2) Gauti patvirtinimą apie sėkmingą registraciją su elektroniniu objektų žemėlapiu;

3) Atvykti į Rokiškio TAIC pasiimti žaidimo paso;

4) Rasti žemėlapyje žaliai pažymėtą objektą, nuvykus pabendrauti su šeimininku ir gauti lipduką;

5) Rasti žemėlapyje geltonai pažymėtą objektą, nuvykus pasidaryti „asmenukę“, kurioje būtinai matytųsi objektas ir Jūs;

6) Aplankyti kuo daugiau objektų;

7) „Asmenukes“ ir žaidimo paso nuotrauką, kurioje gerai matytųsi lipdukai, atsiųsti atraskrokiski@gmail.com iki birželio 2 d.KAS GALI DALYVAUTI

Ir maži, ir dideli, ir rokiškėnai, ir svečiai – kviečiami visi!PAŽINTINIO – ORIENTACINIO ŽAIDIMO „ROKITURAS“ NUOSTATUS RASITE: rokiskiotic.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: