Rotariečiai ištiesė pagalbos ranką

Susidarius nepaprastai situacijai, kuomet beveik visos gydymo ar priežiūros įstaigos jaučia stygių apsaugos priemonėms, Panevėžio Rotary klubo ARTA nariai stojo į pagalbą. Klubo narių dėka Respublikinę Panevėžio ligoninę pasiekė 160 litrų dezinfekcinio skysčio, 1300 vienkartinių pirštinių, 2 kraujospūdžio aparatai, 100 apsauginių kaukių.

Rotariečiai ištiesė pagalbos ranką ir Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namams, kuriuose gyvena kelios dešimtys senjorų esančių rizikos grupėje. Šiai įstaigai buvo padovanota 30 litrų dezinfekcinio skysčio. Apsauginių priemonių suteikta Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungai, jiems atiteko 5 litrai dezinfekcinio skysčio ir 50 veido kaukių. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijai įteikta 10 litrų dezinfekcinio skysčio kovai su virusu.

Stringant prekių logistikai, vis dar laukiama 3 UV lempų, 1200 veido kaukių, akinių ir respiratorių, kurie bus įteikti labiausiai trūkumą jaučiančioms įstaigoms ir jų skyriams. Planuose taip pat yra dar 100 litrų dezinfekcinio skysčio dalybos.

Pasak Panevėžio Rotary klubo ARTA prezidentės Ritos Tėvainienės „Kuomet parama atiduodama iš rankų į rankas konkretiems jos naudotojams, turi grįžtamąjį ryšys – tai ne tik materialinė pagalba, kartu tai ir stiprus emocinis palaikymas (ypač medikų), kas šiuo sudėtingu laikotarpiu taip pat ne mažiau svarbu“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: