„Rožiniai ritmai“ pasitinka rudenį

Paįstrio ir Smilgių kultūros centų jungtinė moterų linijinių šokių grupė „Rožiniai ritmai“ pradėjo naują kūrybos sezoną. Spalio 10 dieną šokėjos dalyvavo Mikoliškyje vykusioje tradicinėje derliaus šventėje – vakaronėje.

Kiekvienais metais šventė skiriama kokiam nors augalui, vaisiui ar daržovei. Pernai metais šventė buvo skirta apyniui, šiemet dėmesio centre buvo obuoliai. „Obuolynės“ šventėje programa sukosi aplink sodus, obelis, jų vaisius ir viską, kas tik siejasi su raudonskruosčiais obuoliais. Vakaronėje buvo renkama skaniausia obuolienė, gardžiausias obuolių pyragas. Svečiai skanavo ir kitų rudens gėrybių kulinarinius šedevrus.

Ne tik sodo ir daržo rudeniniu derliumi džiaugėsi „Obuolynės“ svečiai. Turininga vakaro programa abejingo nepaliko nė vieno! Dainavo vokalinis ansamblis „Rasa“ (vad. Rasa Anžiuvienė) bei Povilo Andžiaus ir Lauros Garnytės duetas. „Rožiniai ritmai“ (vad. Nijolė Vidžiūtė) džiugino šokio žingsniu. Smagūs kapelos „Sandžila“ (vad. Sigita Čekavičienė) atliekami kūriniai vainikavo derliaus šventę – vakaronę.

Šios tradicinės mikoliškiečių šventės neaplenkė ir Lietuvos respublikos Seimo narys Antanas Matulas, taręs sveikinimo žodį organizatoriams bei šventės žiūrovams. Pasidžiaugti rudens derliumi atskubėjo ir Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas.

Pirmoji „Rožinių ritmų“ šių metų išvyka – jauki ir įkvėpianti. Tai tik pirmasis įrašas 2015-2016 metų darbų sąraše, o jis nepaliaujamai pildosi! Guviu šokių žingsnių linijinių šokių grupės moterys pasitinka rudenį!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: