Rožinio dviračio savininkui gresia bauda

Praėjusios savaitės pabaigoje Panevėžio miesto savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyrius išplatino pranešimą apie Panevėžyje Laisvės aikštėje prie fontano nežinia kieno paliktą ir nežinia kam priklausantį rožinės spalvos dviratį, kuris valdininkų terminais įvardijamas kaip nenaudojamas technikos įrenginys.

Pranešime reikalaujama, kad nenaudojamos technikos įrenginio (rožinio dviračio) savininkas jį pasiimtų iki liepos 23 dienos, antraip grasinama administracinės teisenos pradėjimu. Panevėžiečiai raginami apie dviračio savininką informuoti pranešime nurodytų telefonu 501314.

Gera pasakyti ar parašyti, tačiau, pasirodo, daug sunkiau padaryti. Paskambinus nurodytu telefonu atsiliepęs atsakiklis, nurodo, jog buvo paskambinta į Panevėžio miesto savivaldybę bei nurodoma, kad siekiant užtikrinti paslaugų kokybę pokalbis bus įrašomas. Prabėgus keliolikai sekundžių tas pats atsakiklis praneša, kad linija užimta bei patariama skambinti vėliau. Tačiau ilgainiui paaiškėja, kad net per porą valandų į savivaldybę prisibelsti yra neįmanoma.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: