Rožinis dviratis iš Laisvės aikštės persikėlė į savivaldybės rūmus

Prieš gerų porą savaičių Panevėžio centre Laisvės aikštėje šalia fontano neaiškiomis aplinkybėmis atsiradęs, valdininkų žodžiais, nenaudojamas technikos įrenginys – rožinis dviratis ketvirtadienį iš Laisvės aikštės dingo. Nors savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus išplatintame pranešime dviračio savininkui buvo nurodyta jį pasiimti iki liepos 23-osios, tačiau Panevėžio centre jis išbuvo beveik savaite ilgiau.

Kaip sakė Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Jaseliūnas, dviračio savininkas per tą laiką nepasirodė, nebuvo apie jį gauta nė vieno pranešimo ir iš panevėžiečių, todėl skyriaus specialistams nebeliko nieko kito kaip nukirpti grandinę, kuria jis buvo prirakintas prie aikštės apšvietimo stulpo ir jį laikinai „apgyvendinti“ savivaldybėje.

T.Jaseliūno teigimu, rožinio dviračio savininko bus ieškoma ir toliau, o pavykus jį surasti būtų  tikslinamos aplinkybės ir būtų svarstoma bei sprendžiama ar bausti pažeidėją. Jei jo nepavyktų rasti, nenaudojamas transporto įrenginys, kaip daiktinis įrodymas, savivaldybėje būtų saugomas dvejus metus, kaip to reikalauja Administracinių teisių pažeidimų kodeksas. 

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: