Rožyno bendruomenės projektui M.E.D.I.S – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įvertinimas (video)

Panevėžio Rožyno bendruomenė nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano priemonės „stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo, įgyvendinant bandomąjį modelį, projektų atrankos konkursui pateikė projektą „M.E.D.I.S“ – ką iššifravus reiškia: – Mokslo Eklektikos* Dėka Imliai Studijuoju”.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija palankiai įvertino šį projektą ir skyrė jam finansavimą. Beje, projekto pristatymo metu ministerijos atstovai negailėjo gerų žodžių projekto sumanytojams ir vykdytojams.

Šio projekto naudingumu neabejojo ir Panevėžio miesto savivaldybės atstovai. Miesto tarybos narys Petras Luomanas gyrė bendruomenę   už sutektumą, iniciatyvumą ir bendruomeniškumą.

Projektas ”M.E.D.I.S” jungia ne tik mokslą ir meną, bet jis supina kartas į vieną bendrą kamieną gerinant žmonių, miesto ir Valstybės gyvenimą. Projekto vykdytojai tikisi, kad projekte dalyvavę žmonės bus aktyvūs, dalyvaus sprendžiant bendruomenės problemas, teiks pasiūlymus vietos savivaldai, dalyvaus projektų rengimuose, įdėjų generavime, taps stipri bedruomeniškumą skatinanti bendruomenė, kuri jungs visas miesto bendruomenes ir galės Rožyno bendruomenė atstovauti jas Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veikloje (LVBOS).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: