Foto Robertos Grumadienės archyvo

Rudeninė poezijos ir draugystės šventė Biržuose

Rugsėjo 23 d. Biržų neįgaliųjų literatų klubas „Svajokliai“ sukvietė draugus ir literatus į tradicinę rudeninę šventę. Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ narės – Roberta Grumadfienė, Dalai Meškonytė, Ona Striškienė, Emilija Valentinavičienė pirmiausia aplankė Pabiržę. Pabuvojo Biržų miesto centre vykusioje šventėje ir po to nuskubėjo į Biržų pilyje rengtą šventę

Šventė klubo vadovo Egidijaus Saldžio ir pavaduotojos Onos Varnienės pastangomis buvo nuostabi.  „Svajoklių“ klubą su 30-uoju jubiliejumi sveikino Biržų savivaldybės atstovai, įteikė padėkos raštus, gėles, išsakė gražius padėkos žodžius. Dalyvavo literatai iš Biržų, Mažeikių, Panevėžio, Plungės, Rokiškio rajonų. Kuriantieji skaitė savo eiles, sveikino biržiečius su jubiliejumi, džiaugėsi ilgai besitęsiančia bendryste. Koncertavo net trys kolektyvai – du biržiečių kolektyvai ir Pakruojo rajono Pamūšio vokalinis ansamblis.

Klubo vadovas pakvietė šventės dalyvius dar kartu pabūti, pasivaišinti rėmėjų dovanotomis vaišėmis. Ypač šventinį stalą puošė „Biržų duonos“ dovanotas jubiliejinis puošnus ir gardus tortas.

Foto Robertos Grumadienės archyvo

Ona Striškienė, Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ narė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: