Rudens vakaras sukvietė į Paįstrį

Lapkričio 29 d. vakare vyko visuotinis Paįstrio gyventojų bendruomenės centro ataskaitinis susirinkimas. Pirmininkas Rimantas Pranys, pagyvindamas skaidrėmis, pateikė 2018-2019 m. valdybos veiklos ataskaitą. Kalbėjo apie spręstinus klausimus, su susirūpinimu akcentavo stringantį vandentiekio, kanalizacijos projektą. Pasidžiaugė bendryste, sutelktumu, linkėjo ateityje taip vėl gražiai burtis mažesniems ir didesniems darbams, kaimyniškai bendrauti. Rajono įstaigų atstovai pateikė informaciją, atsakė į paklausimus. Kalbėjo seimo nariai Guoda Burokienė, Petras Nevulis. Pasidžiaugė visų Paįstrio įstaigų gražiu sugyvenimu, bendradarbiavimu.

Susirinkusiesiems dainavo Ginkūnų moterų vokalinis ansamblis „Rasa“ (vad. B. Andriukaitienė). Jų dainos mums nuskambėjo naujai, smagiai kalbėjo pranešėja. Smagiai grojo ir dainavo Utenos rajono liaudiškos muzikos kapela „Tauragna“ (vad. V. Valienė). Jie išjudino šokti ir salėje sėdėjusius, juos apdovanodami už aktyvumą ir puikų šokį.

Vakaronės „Ruduo už stalo“ metu buvo pristatyti konkursiniai patiekalai. Paskatinti Gegužinės, Ramybės, Jaunystės gatvių seniūnai, kultūros centro unikalus patiekalas ir išmoningas pristatymas. Pagirtas naujas šeimininkių kolektyvas iš „Užupio“ bei Gražinos Čeponinės ir Onos Striškienės pateikti originalūs patiekalai. Tradiciškai vyko loterija be pralaimėjimų. Smagu buvo klausytis svečio Vaido Dzežulskio, kuris visus subūrė šokiams.

Smagu, kad bendrame pasibuvime buvo kaimyninių Puodžiūnų bendruomenės nariai. Puikiai bendravo vyresni ir jaunesnieji.

Ona Striškienė, Paįstrio gyventojų bendruomenės narė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: