Asm. archyvo nuotr.

Rudokų atostogos: suteikę Egiptui antrą šansą, liko sužavėti

Ramūnas ir Justina Rudokai atostogauti svetur mieliau vyksta ne vasaros sezonu. Juos karščiai vargina, todėl poilsiui renkasi vėsesnį metų laiką ir nuosaikesnę šilumą. Šį pavasarį šeima pasitiko Hurgados kurorte Egipte, kuriame lepinosi penkiomis žvaigždutėmis įvertintu poilsiu.

Justina Rudokė sutiko pasidalinti šeimos atostogų įspūdžiais ir atskleidė vienintelį kelionės minusą.

Prioritetą teikia poilsinėms atostogoms

Kol sūnus dar mažas, Rudokai atostogoms renkasi poilsines kryptis, kuriose galima ramiai leisti laiką prie jūros.

„Raidui dar tik treji metai, tad savo atostogas deriname prie jo. Mėgstame poilsiauti patogiai, gulėti prie jūros, degintis, mėgautis geru maistu. Svarbiausia – poilsiauti kartu, džiaugtis vienas kito dėmesiu“, – apie kelionių prioritetus pasakoja J. Rudokė.

Aktyvių pramogų atostogų metu šeima dar taip pat nesirenka, laukia kol sūnus paaugs. Tuomet bus laikas įvairioms ekskursijoms bei pramogoms.

Dvi skirtingos patirtys

Šį pavasarį Rudokų šeima poilsiauti į Egiptą vyko nebe pirmą kartą. Tačiau prieš dvejus metus atostogos šioje šalyje buvo apkartusios.

„Poilsiavome Egipte kai Raidui buvo vos vieneri metukai, tąkart turėjome labai nemalonią patirtį. Jau trečią atostogų dieną sūnus susirgo, pakilo aukšta temperatūra, teko ir ligoninėje apsilankyti, ir vaistus gerti. Svajojome kuo greičiau sugrįžti į namus“, – pirmąsias atostogas Egipte prisimena moteris.

Tuomet pora žadėjo niekada negrįžti į Egiptą, su kuriuo siejo tokie nemalonūs prisiminimai. Vis tik praėjus keliems metams, Rudokai suteikė šiai šaliai antrą šansą ir nepasigailėjo: „Norėjome, kad šios atostogos niekada nesibaigtų“.

Atidžiai rinkosi viešbutį

Nusprendusi vėl keliauti į Egiptą, šį kartą šeima itin daug dėmesio skyrė viešbučio pasirinkimui – nesinorėjo vėl rizikuoti bei išgyventi tą pačią patirtį.

„Kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ atstovai mums patarė apsistoti patikimame, žymaus tinklo viešbutyje „Rixos Premium Magawish“, garsėjančiame prabanga ir moderniu interjeru. Jau pirmąją atostogų dieną supratome, kad norėsime čia sugrįžti“, – juokiasi pašnekovė.

Šeima apsigyveno viloje, turinčioje privatų baseiną. Tiek šio, tiek visų viešbučio baseinų vanduo buvo šildomas, o tai leido maudynėmis mėgautis visą parą.

„Didelį įspūdį paliko ir vaikų žaidimų erdvė – tokia didelė, daugybė animatorių, skirtingi kambarėliai ir pramogos. Vos eidavome pro šalį, Raidas vis norėdavo ten apsilankyti. Dieną leisdavome prie jūros, o vakare ir būdavome tame vaikų klube“, – dalijasi J. Rudokė.

Idealios atostogos, turėjusios vienintelį minusą

Atostogų metu moterį sužavėjo ir Raudonosios jūros grožis lyg Karibuose, taip pat viešbučio personalas – aptarnavimas buvo aukščiausio lygio, visi pasitikdavo su šypsenomis, sveikinimais kiekvieną rytą.

„Maistas buvo puikus, viešbučio teritorija atidžiai prižiūrima, kambariai moderniai įrengti, nauji. Viskas buvo taip idealiai, nėra nei vieno minuso. Gal tik tai, kad atostogos per greitai praėjo, –  šypsosi pašnekovė bei prasitaria, kad jau planuoja ir naujas atostogas. – Turime tradiciją kiekvieną pavasarį atostogauti Turkijoje, kol dar ten neprasidėję didžiausi karščiai“.

Vasaros sezonas jau įsibėgėjo

Lietuvos kelionių organizatoriai pastebi, kad keliautojai jau aktyviai planuoja vasaros sezono keliones.

„Šiuo metu keliautojams siūlome net 21 atostogų kryptį, o vietos lėktuvuose pildosi labai sparčiai. Didžiausio dėmesio sulaukia Turkija, Graikija, Madeira, o Velykų šventes daugiausiai lietuvių sutiks Egipto, Turkijos, Madeiros, Tenerifės kurortuose“, – sako Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“ ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Pasak jos, į priešpandeminį lygį sugrįžtantis keliautojų susidomėjimas atostogomis svetur pranašauja sėkmingą sezoną ir skatina drąsiau atverti naujas kryptis. Jau netrukus kelionių organizatorius pristatys sezono naujienas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: