LaisvalaikisNAUJAUSIOS ŽINIOSPramogos

Rugpjūčio 22 horoskopas 12 zodiako ženklų

Rugpjūčio 22 dienos horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Jeigu planuojate susitikti su draugais ar giminaičiais, pasistenkite tai daryti be skubos ir įtampos. Šiandien jūsų organizmas trokš poilsio, atsipalaidavimo. Tiktų užsiimti menine kūryba, dvasinėmis praktikomis.

Tauras
Jūsų per didelis jautrumas šiandien nesutrukdys gerai pasirodyti srityse, reikalaujančiose žinių, iškalbos, originalumo, greitos reakcijos, gebėjimo improvizuoti ir pan. Galite sublizgėti.

Dvyniai
Norėsis daryti gerus darbus, pozityviai keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jeigu sumanysite keisti interjerą, asmeninį stilių, šukuoseną. Galite sudaryti naudingą sutartį arba turėsite darbo, už kurį jums bus neblogai atlyginta.

Vėžys
Geras metas įvairiems vizitams, pokalbiams, deryboms, interviu, išvykoms, ekskursijoms. Tikėtina įdomi viešnagė arba išsiilgtas svečias.

Liūtas
Išties nepasigailėsite, jeigu skirsite daugiau dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų jaukumui. Nevenkite dosniai reikšti jausmus, mylėti, dalintis.

Mergelė
Gyvenimas šiandien tarsi įgis ryškesnių spalvų. Kažkam meilė užims kvapą, kažkam pavyks atskleisti savo gebėjimus. Tiktų prisipažinti, kad mylite, įgyvendinti kūrybinį sumanymą.

Svarstyklės
Darbe seksis, bet pravartu gilinti profesines žinias. Noriai darbuositės ir savo ūkyje arba talkinsite artimiesiems. Galite tikėtis komplimentų ir kitokių dėmesio ženklų.

Skorpionas
Būsite nusiteikę pakonkuruoti dėl dominančio dalyko arba tiesiog bus sunku išvengti konkurencijos. Diena bus smagesnė ir turiningesnė, jeigu veiksite išvien su partneriu.

Šaulys
Neblogas metas finansinės paramos paieškoms, namų interjero rekonstrukcijai ir kt. Neuždelskite su skolų grąžinimu. Vakaras pasižymės polėkiu, kūrybiniu įkvėpimu, skatins norą bėgti nuo rutinos.

Ožiaragis
Būsite kupini optimizmo ir toli siekiančių planų. Neblogas metas kelionei. Galbūt pajusite nenumaldomą norą pasinerti į meilės viražus. Romantiškų jausmų antplūdis neliks be atsako.

Vandenis
Šiandien verta aiškintis, ko iš jūsų tikimasi – tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Turbūt pagerės asmeniniai santykiai arba užsimegs reikšminga pažintis. Vakare būsite ypač aktyvūs, linkę flirtuoti, sportuoti, dalyvauti renginiuose.

Žuvys
Diena bus kupina susitikimų, pažinčių ir įspūdžių. Kai kurie susitikimai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Vakare jau norėsis pabūti vieniems, vengsite triukšmo. Svaigalai kels apsinuodijimo pavojų.

Šaltinis:  www.vytautus.com


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button