Rugsėjo 1-oji Panevėžio rajone pasitikta pozityviai

Ar pastebite ženklus „Apsaugok mane“ prie perėjų? Kodėl jie prie dažomi jau 19-ą kartą, plačiau, reportaže.

Panevėžio rajono savivaldybė ir šiemet prisijungė prie akcijos „Apsaugok mane“ bei kviečia vairuotojus būti atidžiais ne tik miestuose, bet ir užmiestyje. Tai primins ir šalia ugdymo įstaigų specialiais ženklais pažymėtos pėsčiųjų perėjos.

Rugsėjį, kada į mokyklas išeina mokiniai, į gatves išvažiuoja studentai, o darželinukų rytą-vakarą nuvežti ir pasiimti vyksta tėveliai, eismo sąlygos stipriai pasikeičia nuo pat pirmųjų dienų. Dėl to būtent šį mėnesį siekiama atkreipti eismo dalyvių, o ypač vairuotojų, dėmesį į tuos, kurie įvykiuose nukenčia labiausiai – pėsčiuosius. Šalia kone kiekvienos mokyklos perėjos paryškintos ženklais „Apsaugok mane“. Prie šios bendrovės „Lietuvos draudimas“ inicijuotos akcijos aktyviai prisideda ir Panevėžio rajono savivaldybė. Naudą pastebi mokyklų vadovai.

Akciją skatinančios bendrovės atstovas Rimantas Misevičius  „Apsaugok mane“ vadina ilgiausiai gyvuojančių socialinių akcijų. Šiemet ji vyksta jau 19-ą kartą.

Akcija nesibaigia vien pažymėtomis perėjomis. Visą rugsėjį į eismo įvykį patekusių moksleivių tėvai gali kreiptis į bendrovę, kuri ne tik skatina mokinių saugumą, bet ir mėnesiui pasirūpino pastarųjų draudimu. Įvykus eismo įvykiui draudimo suma gali siekti net iki 5-ių tūkstančių eurų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: