Rugsėjo 1-oji sutikta su naujomis viltimis

Ketvirtadienį Panevėžio rajone šventiškai pradėti naujieji mokslo metai. Su Rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena pedagogus, mokinius  ir jų tėvelius šventiškai išpuoštose ugdymo įstaigose sveikino Savivaldybės vadovai, Tarybos nariai, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir specialistai, seniūnai, vietos dvasininkai.

Šventiniai renginiai prasidėjo pakeliant Lietuvos valstybės vėliavą ir sugiedant  Lietuvos himną.

Pirmąkart mokyklos slenkstį peržengusiems pradinukams buvo iškilmingai įteikti Pirmoko pasai, penktokams – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pirmąkart išleista „Vaiko Konstitucija“.

Meras Povilas Žagunis lankėsi Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje ir Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje, mero pavaduotojas Antanas Pocius – Pažagienių  mokykloje-darželyje ir Linkaučių pagrindinėje mokykloje, Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis  – Ramygalos gimnazijoje ir Ramygalos lopšelyje-darželyje „Gandriukas“, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Sakalauskienė – Vadoklių pagrindinėje mokykloje, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus – Žibartonių ir Berčiūnų pagrindinėse mokyklose bei Smilgių gimnazijoje.

„Nauji mokslo metai – tai kasmet vis nauja pradžia. Linkiu, kad visai švietimo bendruomenei tai būtų naujų žinių, svajonių ir atradimų pradžia“,– sveikinimo kalboje Upytės  Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje sakė meras.

P. Žagunis priminė, kad šiemet visos remonto darbams skirtos Savivaldybės biudžeto lėšos  atiteko  išskirtinai ugdymo įstaigoms, todėl daugelis jų mokslo metus pradeda atsinaujinusios ir išgražėjusios.

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla mokinius pasitiko suremontuota, skoningai atnaujinta valgykla, į kurią po šventės iškilmingosios dalies mokyklos direktorės Jurgitos Zalatorienės pakviesti vaikai buvo vaišinami ledais.

Itin džiugią naujieną meras P. Žagunis atvežė Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos bendruomenei   – rajono Geriausia metų mokytoja Savivaldybės tarybos sprendimu tapo šios gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rasa Vyšniauskienė.

Po šios žinios nugriaudėjusios garsios ovacijos patvirtino, kad 22 metų pedagoginio darbo stažą turinti, 10 metų Krekenavoje dirbanti , savo profesijai atsidavusi ir mokinių mylima mokytoja išties verta šio garbingo vardo.

Savivaldybės administracijos direktorius E. Lunskis, su Rugsėjo 1-ąja sveikindamas Ramygalos švietimo bendruomenę, pasidžiaugė jos narių sutelktumu atnaujinant  gimnazijos bei lopšelio-darželio „Gandriukas“  edukacines erdves.

Rajono ugdymo įstaigas šventės proga aplankę Savivaldybės vadovai, Tarybos nariai, linkėdami sėkmės kelyje į mokslo ir žinių pasaulį, akcentavo, kad siekiant svarbiausio prioriteto – mokymo kokybės, aukštesnio pažangumo, ne mažiau svarbu mokytojams ir mokiniams ieškoti sąlyčio taškų, puoselėti abipusį geranoriškumą,  pagarbą ir supratimą. Kad mokykloje mokytis ir mokyti būtų gera ir įdomu.

 


Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: