Rugsėjo 1-osios proga pasveikintos Panevėžio miesto mokyklos

Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Deividas Labanavičius naujųjų mokslo metų pradžios proga dalyvavo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos ir Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos renginiuose.

„Džiaugiuosi, kad mūsų mokyklose mokosi laimingi, kūrybingi ir ryžtingi vaikai. Mokykla yra saugi vieta, kurioje kiekvienas vaikas nevaržomai ir užtikrintai gali puoselėti savo talentus ir ugdyti asmenybę. Būkite sveiki, kad visus šiuos mokslo metus galėtumėte džiaugtis savo mylima mokykla bei mylimais mokytojais“, – mokyklų bendruomenes sveikino D. Labanavičius.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija šiais metais oficialią šventę surengė tik pirmų klasių mokiniams. Pirmokai drąsiai sakė eiles ir dalyvavo įvairiuose žaidimuose.

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje vyko ne tik mokslo metų pradžios šventė, bet tuo pačiu ir lenkų kultūros festivalis „Auksinis ruduo.“ Visi susirinkusieji klausėsi Lenkijos ir Lietuvos liaudiškos muzikos atlikėjų  koncerto.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: