LaisvalaikisNAUJAUSIOS ŽINIOSPramogos

Rugsėjo 16 horoskopas 12 zodiako ženklų

Avinas
Ši diena palanki ramiems užsiėmimams, menui, tingiam mėgavimuisi jūros vaizdu ir pan. Leiskite sau atsipalaiduoti ir nejauskite dėl to sąžinės graužaties.

Tauras
Būsite emociškai jautrūs ir kūrybingi. Regis, nesitversite kailyje, kaip norėsis naujų įspūdžių ir patirčių. Galite išmėginti save, keistis ir keisti savo aplinką.

Dvyniai
Šiandien galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje arba kurdami asmeninį komfortą. Turbūt kils įdomių ir naudingų idėjų. Regis, gerų patarimų sulauksite iš įtakingo ar turtingo pažįstamo.

Vėžys
Šiandien puikiai susivoksite situacijose, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių dalykų, deramai sutvarkyti svarbius reikalus, pristatyti straipsnį ar kt. Galima nauda iš komercijos, nuomos.

Liūtas
Norėsite ramybės, būsite nepatenkinti, jei kiti žmonės įkyriai lįs į akis, reikalaus daug dėmesio. Pernelyg neišlaidaukite namiškių poreikiams. Įsitikinkite, kad jų norai nėra tušti ir beverčiai.

Mergelė
Daugės sportinio azarto, polėkio, kūrybinio įkvėpimo, pramogų bei atsipalaidavimo. Galbūt pajusite, kad jus mėgina į savo gelmę įsukti aistrų sūkurys.

Svarstyklės
Darbe turėtų sektis gana gerai. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Kita vertus, visko norėsis pasiekti be pastangų ar minimaliai dirbant. Jausite, kad senka energijos atsargos, trūksta poilsio. Tausokite sveikatą.

Skorpionas
Gali būti, kad pasijusite atakuojami neabejingai nusiteikusių veikėjų. Regis, ir jums norėsis dalytis meile, keistis naudingais patarimais. O jeigu laukiate, kad kažkas išsispręstų savaime, tai bent jau neužkirskite kelio sėkmei.

Šaulys
Šiandien palanku tvarkyti finansinius reikalus, įvairius dokumentus. Gali pavykti susitarti dėl investicijos, kreditavimo, atgauti skolą ar pan. Pravartu ieškoti rėmėjų.

Ožiaragis
Rimtai apsvarstykite su galimomis permainomis susijusius siūlymus. Rezultatas turėtų nenuvilti. Sulauksite malonaus dėmesio iš nepažįstamo asmens. Galite gauti žinią iš užsienio arba ruoštis į kelionę, renginį.

Vandenis
Diena sėkminga dalykinei veiklai. Visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Šiandieniniai planai, norai turėtų būti perspektyvūs, jei tik sugebėsite juos įgyvendinti. Pokalbiai su įtakingais veikėjais nenueis perniek.

Žuvys
Seksis organizuoti, plėsti visuomeninius ryšius. Gali atsinaujinti pažintis su dominančiu asmeniu. Galite sulaukti reikalingos pagalbos ir padrąsinimų. Regis, pavyks išspręsti rimtą problemą.

Šaltinis:  www.vytautus.com


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button