Rungtynės su latviais baigėsi lygiosiomis

Gintaras Brazdžionis

Šiandien FK „Panevėžys“ naujajame Kauno futbolo manieže draugiškose rungtynėse susitiko su „Daugavpils“ klubu, rungtyniaujančiu stipriausioje Latvijos futbolo lygoje. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1)

Šiame mače panevėžiečiai du kartus pirmavo, bet įgytos persvaros išlaikyti nesugebėjo.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis Latvijos komandos žaidėjai rungtyniavo labai aktyviai. 5-ąją susitikimo minutę „Daugavpils“ futbolininkas pavojingai smūgiavo, bet „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto sugebėjo atremti kamuolį.

12-ąją mačo minutę panevėžiečiai išsiveržė į priekį. Baudos smūgiu iš 25 metrų atstumo Latvijos komandos vartininką nuginklavo „Panevėžio“ naujokas Rafaelis Floro. Po kelių minučių rezultatą padidinti galėjo Sebastianas Vasquezas, bet iš 5 metrų atstumo galva smūgiavo virš vartų.

Dar vieną puikią progą panevėžiečiai sukūrė kėlinio viduryje. Tautvydas Eliošius tiksliu perdavimu vienas prieš vieną su varžovų vartininku išvedė Jorgę Eliasą, bet „Panevėžio“ puolėjo smūgiuotą kamuolį į kampinį sugebėjo nukreipti „Daugavpils“ vartų sargas.

Po dviejų minučių dar vienos šimtaprocentinės progos neišnaudojo Lukas Čerkauskas. Panevėžietis, būdamas laisvas, iš 4 metrų galva nepataikė į tuščius vartus.

Neišnaudoję keletos progų, panevėžiečiai praleido netikėtą įvartį į savo vartus. Vartininkui ir gynėjams nesutarus, 28-ąją mačo minutę kamuolį iš labai arti į tuščius vartus nukreipė „Daugavpils“ puolėjas. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžys“ dar kartą išsiveržė į priekį. R. Floro tiksliai nuo kampinio gairelės pakėlė kamuolį į „Daugavpils“ baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje atsidūręs Paulius Janušauskas pelnė įvartį.

Po šešių minučių rezultatas vėl tapo lygus. Mačo arbitras į „Panevėžio“ vartus paskyrė 11 metrų baudinį, kurį tiksliai realizavo „Daugavpils“ žaidėjas. Per likusį laiką daugiau labai įsimintinų momentų abiejų komandų futbolininkai nesukūrė. Rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Kitas draugiškas rungtynes FK „Panevėžys“ žais vasario 19 dieną išvykoje su Gardino „Neman“.