TV3 nuotr.

Rytus pradėkite su TV3 ir nauju serialu „Graikė“: kaip stipriai gali apgauti meilė iš pirmo žvilgsnio?

Nėra nieko gražiau, o tuo pat metu ir pavojingiau už meilę iš pirmo žvilgsnio. Juk neretai ji tokia stipri, jog priverčia pamesti galvą – tik atsipeikėję nuo meilės kerų suprantame, jog nepaisydami nieko aplink, nėrėme į pačias rizikingiausias situacijas. Būtent į tokį pavojingą, tačiau be galo aistringą nuotykį TV3 žiūrovus pakvies pasinerti naujas serialas „Graikė“.

Pamatykite serialo anonsą: https://bit.ly/3NVPd66

Seriale išvysime nepaprastai menu besidominčios, mažame miestelyje gyvenančios ir muziejuje gide dirbančios Tanios istoriją. Moterį ypatingai traukia senovės Graikijos kultūros istorija. Sutapimas, ar ne, bet iš išvaizdos ji ir pati labai primena graikę – jos rudos akys, tamsūs, garbanoti ir kiek nepaklusnūs plaukai.

Likimas Tanią netikėtai suveda su taip pat graikų kultūra besidominčiu, iš užsienio į jos nedidelį miestelį atvykusiu meno prekeiviu. Jis netrukus pavergia moters širdį, o po kurio laiko ir pats tampa neabejingas Taniai – turtingas ir patrauklus vyriškis nebegali jai atsispirti.

Taip abipusė jųdviejų simpatija perauga į meilę, ir netrukus Tania sulaukia lemtingo klausimo –pasiūlymo tekėti. Abejonių nelieka – Taniai atrodo, kad atėjo akimirka, kai ji gyvenime ištraukė laimingą bilietą. Moteris tiki, kad jau netrukus jos gyvenimas su mylimu ir rūpestingu vyru šalia taps tikra pasaka.

Deja, jau visai netrukus realybė pasirodo esanti visai kitokia – romantiškos istorijos įspūdis subliūkšta ir Tania supranta, kad jos šeimyninis gyvenimas, deja, bet rožėmis klotas tikrai nebus. Atšiauri kasdienybė Tanią kasdien šaldo vis labiau… Moteriai nuo ryto iki vakaro tenka atlaikyti nesibaigiančius šaltos anytos, nepritariančios šiai sūnaus santuokai, puolimus. O negana to, jos dienas persmelkia ir tai, ko ji tikėjosi mažiausiai – mylimojo išdavystė. Tania sužino, kad mylimas vyras jai yra neištikimas…

Ar Tania ras savyje pakankamai stiprybės atlaikyti šias likimo jai siunčiamas negandas? Ar jai pavyks tam pasipriešinti ir rasti kelią į tikrąją laimę?

Serialas „Graikė“ – darbo dienomis, nuo 11 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: