S. Obelevičius kreipėsi į Generalinę prokuratūrą reikalaudamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto

Šiandien Anykščių meras Sigutis Obelevičius kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šmeižimo. Savo pareiškime S. Obelevičius teigia, kad nuo 2015 m. vasario 23 d. prieš jį pradėta gerai organizuota šmeižimo kampanija.

„Pirmiausia, jau visą savaitę per beveik visas visuomenės informavimo priemones skleidžiamas melas žemina ne tik mane, bet visą mano šeimą. Ar kas nors pagalvojo, kaip šiuo metu jaučiasi mano žmona ir vaikai? Akivaizdu, kad nusikaltėliai apie mano šeimą negalvojo, jų tikslas buvo pakirsti visuomenės pasitikėjimą manimi. Galiu tik spėlioti, kas organizuoja ir kas skleidžia melagingas žinias, nes viešai platinamuose vaizdo įrašuose save prostitutėmis vadinančios moterys slepia veidus ir balsą, nors įrašuose aiškina, kad teismuose įrodys paskleistą informaciją, – stebisi S. Obelevičius. – Niekada niekam nelinkėjau blogo, nebandžiau pakenkti, nuskriausti. Priešingai, visada vengiau konfliktinių situacijų, todėl buvau šokiruotas ir nustebintas prieš rinkimus pradėtomis atakomis prieš mane“.

Anykščių meras mano, kad tai galimas juodųjų technologijų naudojimas ir priešrinkiminis šmeižtas, nes niekada nesinaudojo laisvo elgesio moterų paslaugomis, ir tikisi, kad prokuratūra nustatys užsakovus.

„Akivaizdu, kad tų įrašų sukūrime dalyvavo ne tik juose veidus ir balsus slepiančios moterys, o gerai organizuota ir kontaktų visuomenės informavimo priemonėse turinti grupė. Pareiškimuose yra skleidžiamas melas ir šmeižtas apie mane, aš esu viešai apkaltintas amoralia ir nusikalstama veika, tačiau kaltintojos savo veidus ir balsus slepia. Kas jos tokios, kokie jų motyvai ir kas už jų stovi? Tai klausimai į kuriuos aš neturiu atsakymų, todėl prašau Generalinės prokuratūros pradėti ikiteisminį tyrimą ir nustatyti mane šmeižiančius asmenis“, – teigia S. Obelevičius.

S. Obelevičius dėkoja bendradarbiams, bendrapartiečiams, bičiuliams, šimtams anykštėnų ir net kituose šalies miestuose ar užsienyje gyvenantiems tautiečiams už supratimą ir palaikymą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: