Panevėžio sporto centro nuotr.

Šachmatų turnyre jaunieji panevėžiečiai pelnė prizines vietas

Savaitgalį Ukmergės rajone esančiame Taujėnų dvare vyko tradicinis šachmatų turnyras „Vilkmergė 2022“, kuriame sėkmingai sužaidė Panevėžio sporto centro šachmatų trenerės Astos Liobikienės ugdytiniai.

Greitųjų šachmatų turnyre net dvi Panevėžio sporto centro ugdytinės užėmė prizines vietas. U10 amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo ir aukso medaliu pasidabino Emma Victoria Seifert. Antrą vietą pelnė ir sidabro medalį namo parvežė Austėja Liobikaitė.

Iš berniukų grupės puikiai pasirodė solidų žaidimą demonstravęs Tautvydas Petronis, kuris ,,Žaibo“ turnyre U8 amžiaus grupėje iškovojo trečią vietą ir pasidabino bronzos medaliu. Tautvydui taip pat gerai sekėsi greitųjų šachmatų turnyre, kuriame jaunasis sportininkas  iš 7 partijų surinko 5,5 taško ir iš 51 dalyvio užėmė penktą vietą.

Dvi dienas vykusias varžybas organizavo Ukmergės šachmatų klubas ,,Juodasis Rikis. Keturiuose turnyruose (A, B, C ir „Žaibo“) iš viso dalyvavo apie 180 dalyvių.