Saldi ir skani diena bibliotekoje

Lapkričio 6 dieną, Viešoji biblioteka (Kniaudiškių g. 34) jau nuo pat ryto kvepėjo vanile, cinamonu, šokoladu ir kokosu…Čia tądien buvo galima ne tik pasiimti knygą, paskaityti žurnalą ar laikraštį, panaršyti internete, bet ir pasmaguriauti.

„Nusprendėme pirmąkart prisijungti prie jau kelerius metus SEB banko ir TV3 televizijos inicijuojamos „Pyragų dienos“ labdaros akcijos, ir visus lankytojus už auką pavaišinti savo pačių, taip pat ir ištikimų skaitytojų bei rėmėjų iškeptais pyragais. Už gautas lėšas ketiname įsigyti naujų knygų, na ir žinoma įgyvendinti pagrindinį šio sumanymo tikslą – prisidėti prie „Išsipildymo akcijos““ – kalbėjo „Pyragų dienos“ bibliotekoje iniciatorė S. Voveriūnienė.

Šios saldžios aukojimo tradicijos metu siūlėme paragauti trijų rūšių skanumynų: nuo obuolių, šokoladinio iki kokosinio „Raffaelo“ skonio pyrago. Kad nebūtų per saldu, visus taip pat vaišinome ir mėtų arbata.

Galimybę pasivaišinti šiais gardėsiais turėjo visa bibliotekos bendruomenė, lankytojai, mikrorajono gyventojai. Staliukas su pyragais viliojo ir pačius mažiausius skaitytojus, ir šeimas, senjorus. Išties smagu, kad dėl kilnaus tikslo subūrėme skirtingus žmones pasišnekučiuoti prie puodelio arbatos ir gabalėlio pyrago.Taip gražiai, kvapniai ir skaniai paminėjome „Pyragų dieną“.

Džiaugiamės, kad pirmą kartą bibliotekoje vykdyta akcija pasisekė gan neprastai. Socialinės – kulinarinės akcijos metu iš viso išdalinome per keliasdešimt gabalėlių gerumo arba penkis kilogramus pyragų.

Tiksli surinktų pinigų suma nėra žinoma, nes akcija dar nesibaigė. Pyragais vaišinsime iki pat darbo dienos pabaigos.

Iš surinktų lėšų nupirktos knygos bus pažymėtos specialiu „Pyragų dienos“ akcijos užrašu.

Norime širdingai padėkoti bibliotekos skaitytojai Zita Valonienei ir UAB „PALINK“ Panevėžio regiono kepyklai, padovanojusiems mūsų lankytojams gardžių skanėstų.

 

Indrė Lašinytė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: