Lietuvos naujienos - Sveikata - 2021-09-27

Saldymedžio šaknis – moterims, kurios nori būti sveikos

Yra labai daug vaistų, vitaminų bei kitų piliulių, kurios gali padėti moterims kur kas geriau jaustis ciklo metu. Natūralu, kad hormonai daro savo ir jie kinta ne tik per mėnesines, tačiau ir nėštumo metu, galiausiai, menopauzei pasiekus aukščiausią tašką.

Puiku tai, jog hormonų tvarkymui nebūtinai reikalingi kontraceptikai, kadangi gamtoje yra labai daug priemonių, kurios gali padėti Jums jaustis kur kas geriau.

Vienas tokių variantų yra saldymedžių arbatos, kurios vadinamos geriausia pagalba kiekvienai moteriai, kurią kankina PMS. Tačiau ją siūlome gerti ne tik tada, kai atėjo PMS, tačiau reguliariai, kadangi pastebima, kad ši arbata gali sumažinti ciklo nukrypimus ir tuo pačiu sunormalizuoti hormonus.

Žinoma, reikia įsigyti geros kokybės arbatos. Saldymedžių arbatos reikalauja specifinio paruošimo ir tuo pačiu geros kokybės ingredientų, kuriuos yra ne taip paprasta užauginti kaip gali atrodyti. Štai todėl patikimos prekybos vietos radimas yra abi svarbus darbas, kuris leis būti ramiu radus tai, ko reikia Jūsų kūnui.

Reikia šią arbatą gerti kuo dažniau, kad rezultatas būtų ir tuo pačiu moteris jaustųsi, kad poveikis yra.

Jeigu Jums ne visai patinka jos skonis – tokiu atveju visada galimas pagardinimas su medumi bei cukrumi, kuris paryškina jos skonį ir tuo pačiu aromatą, kuris dažnai vadinamas meditacijos išraiška, kuri puikiai tinka kiekvienai save mylinčiai moteriai.

Žinoma, arbata turi būti geriama tada, kai norite save palepinti, kai reikia pasiilsėti. Tai labai dažnai pamiršta moterys, kurios labai daug lemia ir per mažai dėmesio sau skiria.

Tai, žinoma, yra labai blogai ir tuomet ne tik hormonų disbalansas, tačiau taip pat ir nuovargis daro savo.

Kuo daugiau eilės sau, dėmesio sau ir galiausiai – kuo daugiau geros kokybės arbatos bus Jūsų gyvenime – tuo net ir pats basiausias PMS nebus jums kažkoks labai baisus bei sunkinantis gyvenimą.

Tik reikia investuoti į kokybę ir tuo pačiu natūralumą, kuris ir padeda tinkamai toms medžiagoms, kurios yra augale – atsiskleisti bei paveikti žmogaus organizmą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: