Šalia lankytinų objektų „nečepsėsime“?

Kultūros puoselėtojai nenustoja mąstyti, kaip derėtų elgtis su turistų maitinimu.

Besibaigiantis turizmo sezonas parodė, jog problema didelė, tačiau lankytinose edukacinėse erdvėse muziejininkai nenorėtų artimos maitinimo paslaugas teikiančių verslininkų draugijos.

„Apie kokią ketvirtą valandą visi, būdami kokiame „siauruke“, ima klausinėti, kur čia važiuoti pavalgyti? Ir ką gi mes galime jiems pasakyti? Visi žinome, kaip buvo. Apie apnakvindinimą – taip pat. Bet dėl to – džiugu, kad visos vietos buvo užimtos. Tačiau aš vis tiek galvoju, kad šiuos dalykus, kažkaip reikia spręsti. Manau, yra kas apie tai mąsto ir viskas išsispręs. Prisimenu, kada mūsų ilgametė direktorė Teresė Mikeliūnaitė kovojo prieš restoraną prie Puntuko akmens. Ji ir kėlė tą mintį, kad maitinimo įstaigos turėtų būti ne pačiame edukaciniame objekte, o jo prieigose. Tarkim, kelyje link Puntuko akmens“, – redakcijai savo mintis dėstė Antano Vienuolio – Žukausko memorialinio muziejaus direktorius Antanas Verbickas.

Besibaigiant vasarai, Anykščių krašto svečiai susidūrė su maitinimo, apgyvendinimo, susisiekimo, turistų informavimo, infrastruktūros ir kitomis problemomis.

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: