Šalies jaunimas renkasi „Power Hit Radio“ !

Naujausių, „Kantar“ radijo auditorijos tyrimų duomenimis, radijo stotis „Power Hit Radio“ užtikrintai lyderiauja jaunimo (16–34 m.) auditorijoje didžiuosiuose šalies miestuose Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune.

Auditorijos pasiekiamumas didžiuosiuose miestuose  (Kantar TNS, 2019.06.03 – 2019.12.01 laikotarpis).

„Labai smagu, kad sulaukėme tokių naujienų, tai tarsi Kalėdinė dovana už kurią tikrai esame dėkingi mūsų klausytojams, juos laikome pačiais geriausiais savo draugais“, – džiaugėsi „Power Hit Radio“ programų direktorius Saulius Baniulis.

„Kaip tik jiems, paskutinę metų dieną, ruošėme ypatingą programą, kurioje pristatysim 100 geriausių šių metų kūrinių. Šimtukas kaip ir TOP15 sudaromas išskirtinai tik pagal klausytojų balsus. Tokį šimtuką pirmą kartą sudarėme pernai, sulaukėme labai daug teigiamų atsiliepimų, taigi kartojame ir šiemet, ir panašu, kad tai jau taps kasmetine mūsų tradiciją. Iškart po metų geriausių šimtuko eterį atiduosim mūsų didžiulei DJ komandai ir jų klubine muzikai. Taip pat džiaugiamės, kad savo išskirtinį šokių muzikos miksą mums pristatė ir vienas populiariausių pasaulio DJ – David Guetta. Jo valandinę muzikos selekciją girdėsit sausio 1 d. 1 val. nakties”, – artimiausius planus radijo klausytojams atskleidė S. Baniulis.

Pasitik 2020-ius garsiai ir energingai su „Power Hit Radio“ ir geriausiais savo draugais!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: