(AINA.LT nuotr.)

Šaligatvių renovacija pagal Panevėžį: pusiau lupta – pusiau skusta (nuotraukos)

Kelerius metus Panevėžyje vykusi Ramygalos gatvės rekonstrukcija, panašu, kad galiausiai baigėsi. Prieš kelerius metus paklota nauja asfalto danga, įrengtos eismo saugumo salelės, o šiemet ir naujomis trinkelėmis iškloti maždaug pusantro metro pločio ar šiek tiek platesni šaligatviai.

Atrodytų tik džiaukis, tačiau prieigos prie naujo šaligatvio atrodo apgailėtinai, todėl panevėžiečiai juokauja, kad dabar Ramygalos gatvė lyg pusiau lupta ar pusiau skusta.

Ties parduotuve „Maxima“, kurios kitoje gatvės pusėje jau keliolika metų riogso gili statybų duobė, paliktos senos ir išsiklaipiusios plytelės, kurios niekaip nedera prie naujo šaligatvio.

Panevėžio miesto savivaldybėje, pasiteiravus ar taip viskas ir liks, ar bus keičiamos minėtos plytelės, Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Darius Linkonas atsakė, kad darbai Ramygalos gatvės šaligatvyje vykdomi pagal patvirtintą projektą ir tik gatvės sklypo ribose. Anot jo, minima teritorija nepatenka į projekto ribas, todėl šiemet jos neplanuojama tvarkyti.

Visgi panevėžiečiai netiki, kad likusiems lopinėliams bus rengiamas atskiras projektas ir stebisi, kad valdinikai negalėjo „žmoniškai“ parengti projekto ir baigti kloti naujomis trinkelėmis likusius keliolika kvadratinių metrų aikštelės.

Jei ir jūs pastebėjote negeroves, ar norite pranešti žinią ar pasidžiaugti, rašykite mums el. paštu info@aina.lt   

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: