„Šaltinėlio“ bibliotekoje fotografijų paroda „Spalva ir forma gamtoje”

Zita Janevičiūtė yra gydytoja. Apie save pasakoja: “Fotografuoti pradėjau prieš 25 metus, gimus sūnui. Fotografavau sau, draugams, artimiesiems. O polinkis fotografuoti, matyt, užprogramuotas genuose. Mano tėtis taip pat mėgo fotografuoti. Išsaugojau mažytes, nespalvotas tėčio darytas nuotraukas, kurios yra brangus mano vaikystės ir šeimos reliktas. O viena, tėčio fotografuota, mano kūdikystės nuotrauka, kurią pirmaklasis sūnus Laurynas pristatė „Panevėžio balso“, Kraštotyros muziejaus ir darželių-mokyklų asociacijos „Vaivorykštė“ suorganizuotam fotokonkursui  „Ir mama, ir tėtis juk buvo maži“, laimėjo pirmąją  vietą  ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos prizą – knygą „Panevėžys. Praeitis ir dabartis“. Džiaugėmės net trys šeimos kartos.

Pati parodas organizuoti pradėjau 2019 metais savo darbovietėje – Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre – mano darbdavių ir bendradarbių paskatinta, Naujamiesčio dailės galerijoje.

Ši mano paroda – „Spalva ir forma gamtoje“ pirmoji skirta Panevėžio miestui, pasitinkančiam 517-ąjį gimtadienį. Spalvingus žiedus, vainikus savo nuotraukose skiriu Panevėžio gyventojams ir svečiams“.

Paroda veiks visą rugpjūčio mėnesį. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Virginija Kaunietienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: