Samariečius pasiekė pirmosios ortopedijos technikos priemonės

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) praėjusį penktadienį perdavė pirmąsias iš gyventojų surinktas ortopedijos technikos priemones Lietuvos samariečių bendrijai Kaune.

Pagal šių priemonių perdavimo ir priėmimo aktą, kurį pasirašė Samariečių bendrijos viceprezidentas Mindaugas Vėlyvis ir Panevėžio TLK Kontrolės skyriaus atstovas, organizacijai perduota 20 vnt. ortopedijos technikos priemonių: skirtingo dydžio stuburo, minkštų ir kitokių kelio, taip pat čiurnos, alkūnės įtvarų, pora vyriškų ortopedinių batų. Šias nereikalingas ir nenaudojamas priemones į Panevėžio TLK atnešė panevėžiečiai, jos atstovams rajonuose – Molėtų, Pasvalio ir Kupiškio gyventojai.

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) kartu su Lietuvos samariečių bendrija paskelbta socialinė akcija „Neskriausk silpnesnio!“ tęsiasi, tad gyventojai ir toliau gali į Panevėžio TLK nešti švarias, tvarkingas nenaudotas ir nereikalingas ortopedijos technikos priemones, kurios jiems netiko ar buvo išrašytos be būtino reikalo.

Priemones anonimiškai priima Gyventojų aptarnavimo skyrius ar jo atstovai rajonuose. Surinkus didesnį ortopedijos technikos gaminių kiekį, šie vėl bus perduodami samariečių atstovams, kurie gaminius išdalins tiems, kuriems tikrai jų reikia.

 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: