Sara Poisson sugrįžta. Pasakys viską, ką galvoja ir net parodys

Gegužės 24 d.  17. 15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Konferencijų salėje susitiksime su skaitytojų pamėgta rašytoja Sara Poisson.  Renginyje „Sara Poisson sugrįžta. Pasakys viską, ką galvoja ir net parodys“ autorė atskleis paslapties šydą – papasakos apie kūrybos procesą ir pasidalins įžvalgomis apie gyvenimą.

 Žiūrovams ji parodys ir keletą daiktų, kurie yra neatsiejami jos kūrybos ir buities atributai. Renginį ves bibliotekos kultūrinių renginių organizatorė, poetė Elvyra Pažemeckaitė.

Tiesioginę renginio transliaciją bus galima stebėti ir bibliotekos „YouTube“ kanale.

Saros Poisson vardas – jau pažįstamas daugeliui lietuviškos literatūros mėgėjų. Autorė yra išleidusi devynias knygas, išmėginusi ne vieną žanrą. Vienodai gerai jos plunksnai paklūsta poezija, eseistika ir proza. S. Poisson novelių rinkinys „Šmogus“ Metų knygos akcijos metu buvo išrinktas į metų geriausių prozos knygų penketuką. Savo tekstuose rašytoja neria į gilesnius, nuoga akimi nematomus vandenis, atidžiai rinkdama detales, išryškindama netikėtus pastebėjimus tarsi bando pasibelsti į skaitytojo pasąmonę. Filosofė, literatūros kritikė Jūratė Baranova yra sakiusi, kad S. Poisson yra ne tik rašytoja, bet ir mąstytoja, filosofė.

Susitikimo metu rašytojos teirausimės, ar jau atrado savo kūrybai tinkamiausią žanrą, kas yra jos mokytojai ir įkvėpėjai, kokios temos labiausiai jaudina širdį.

Ateikite ir akimirkai pasinerkite į rašytojos Saros Poisson pasaulį!

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: