Organizatorių nuotr.

Šaškių turnyras „Mus jungia Draugystė“

Kovo 17 d. Panevėžio ,,Šviesos“ ugdymo centre vyko šaškių turnyras ,,Mus jungia Draugystė“. Mokiniai ilgai laukė savo draugų iš Naujamiesčio mokyklos, o galimybei susitikti trukdė ilgalaikis karantinas, nuotolinis ugdymas ir kt. Dabar visi džiaugiamės, kad viskas praeityje ir niekas netrukdo mūsų draugystei, bendravimui bei susitikimams. ,,Šviesos“ Centro 7-9 spec. kl. mokiniai į svečius pasikvietė Naujamiesčio mokyklos 6 klasės mokinius.

Mokiniai iš Naujamiesčio atvyko su Direktoriaus pavaduotoja Vera Mitunevičiene ir mokytojos padėjėja Kristina Dobaitiene.  Turnyro dalyviai atvažiavo su savo  klasės  palaikymo komanda. Visi jautėsi gerai.

6 kl. žaidėjai susitikę  pabendravo  su ,,Šviesos“ komandos  nariais. Mokytojos prisiminė turnyro taisykles.  Dalyviai traukė burtus ir sėdo   užimti vietas prie šaškių lentų stalo.

Žaidėjų pasveikinti atėjo ,,Šviesos“ ugdymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Kristina Raščiuvienė. Ji linkėjo visiems draugiško žaidimo, gerų emocijų ir puikių rezultatų. Sveikinimo žodžius ir linkėjimus tarė mūsų svečiai iš Naujamiesčio mokyklos.

Po gražių ir prasmingų žodžių  prasidėjo turnyras. Mokinių akyse matėsi susikaupimas, atsakomybė ir jaudulys, noras laimėti. Žiūrovai tyliai stebėjo komandos ir atskirų draugų žaidimą, džiaugėsi, kai pasisekdavo jų artimam draugui, stengėsi juos palaikyti žvilgsniu ir tyliu plojimu, o vėliau patys pabandė žaisti, nes juos užkrėtė teigiamas pavyzdys.

Turnyras baigėsi, jį laimėjo ,,Draugystė‘‘. Visiems buvo smagu pabūti kartu, matyti savo draugų šypseną, jausti malonų bendravimą, draugišką žiūrovų palaikymą, pakilią nuotaiką turnyro metu. Mūsų 7–9 kl. ir Naujamiesčio 6 klasės mokiniai patobulino praktinius įgūdžius šaškių žaidime, įgijo daugiau patirties siekiant geresnių rezultatų. Visi džiaugėmės, išsiskyrėme patenkinti, kad turime tokius draugus.

Už aktyvų dalyvavimą Šaškių turnyre visus dalyvius Centro direktoriaus pavaduotoja  ugdymui Kristina Raščiuvienė apdovanojo padėkos raštais ir pasidžiaugė gražia švente.

Vyr. spec. pedagogė Danguolė Oksienė

Spec. pedagogė metodininkė Leonora Buitvydienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: