Bendruomenės naujienosReporteris

Šaškių turnyras sustiprino mūsų draugystę

Vakar visi šventėme Lietuvos šventę – Kovo 11-ąją. Tai didi ir daug reiškianti šventė. Šios šventės ir pavasarinės nuotaikos įkvėpti, mokiniai tęsia kupiną naujovių veiklą.

Kovo 12 d. Panevėžio ,,Šviesos“ specialiojo ugdymo centro 5, 6/7 spec. klasių mokiniai, mokytojos Danguolė Oksienė ir Leonora Buitvydienė, pakvietė į Šaškių turnyrą ir talismano eskizo piešimą Naujamiesčio gimnazijos 5 klasės mokinius ir jų mokytoją Verą Mitunevičienę.

Atvykę mokiniai, susipažino ir labai greitai susidraugavo. Netrukus prasidėjo turnyras. Vieni mokiniai žaidė šaškėmis, kiti stebėjo draugų žaidimą, o likusieji piešė turnyro talismano eskizus. Taip pasikeisdami žaidė, tobulino eskizus, kaip tikri sportininkai, kurie siekia rezultatų ir nori turėti savo simbolį.

Malonu buvo žiūrėti į pakiliai nusiteikusius mokinius, kuriuos akivaizdžiai domino nauja aplinka, siekiamas rezultatas ir noras tobulėti.

Netruko prabėgti turnyrui skirtas laikas, kuris liko įsimintinu šeimininkams ir gimnazistams. Šį kartą laimėjo DRAUGYSTĖ. Visi mokiniai buvo apdovanoti vardiniais Padėkos raštais, nes jie primins Šaškių turnyrą, o nauja draugystė ir malonūs tarpusavio santykiai mokinių širdelėse paliks teigiamus prisiminimus, norą bendrauti, siekti rezultatų bei būti gerais Lietuvos piliečiais.

 

Vyr. spec. pedagogė Danguolė Oksienė
Spec. pedagogė metodininkė Leonora Buitvydienė
Mokytoja metodininkė Vera Mitunevičienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.