Šaudymo varžybų ministro taurę laimėjo Husarų bataliono grandinis T. Matuzevičius

Balandžio 26 dieną Lietuvos kariuomenės Gaižiūnų poligone (Rukloje, Jonavos raj.) šaudymo varžybų krašto apsaugos ministro taurę ir pirmąją vietą laimėjo Karaliaus Mindaugo husarų bataliono grandinis Tautvydas Matuzevičius.

Antroji vieta atiteko Kęstučio bataliono štabo seržantui Daivarui Krakiui, o trečioji UAB „Oksalis“ atstovui Gintarui Juknevičiui.

Apdovanojimus nugalėtojams įteikė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Gaižiūnų poligone akies taiklumą išbandė apie 150 dalyvių. Varžybose kartu su kariais dalyvavo Valstybės sienos apsaugos, Viešojo saugumo tarnybų prie Vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos šaulių sąjungos atstovai, Lietuvos medžiotojai.

Varžybose dalyviai rungėsi snaiperinio šaudymo, pistoletinio šaudymo ir karinio ginklo rungtyse.

„Rengdami tokias šaudymo varžybas siekiame sustiprinti tarpusavio bendradarbiavimą ir pasirengimą šalies gynybai su artimiausiais Lietuvos kariuomenės partneriais. Ginkluotojų pajėgų sudėtyje esančių institucijų statutiniai tarnautojai, medžiotojai, šauliai yra stipri ir svarbi parama kariuomenei užtikrinant šalies saugumą“, – prieš varžybas sakė ministras Juozas Olekas.

Varžybų tikslas – supažindinti artimiausią Lietuvos kariuomenės rezervą su naujausia Lietuvos kariuomenės ginkluote, keistis patirtimi, palyginti įgūdžius, bendrauti ir populiarinti taiklųjį šaudymą.

Varžybų dalyviai ginklų grupių rungtyse užėmę I-III vietas buvo apdovanoti Lietuvos kariuomenės vado prizais ir diplomais.

Renginio dalyviai ir svečiai taip pat turėjo galimybę susipažinti su taikliojo šaulio ir kita šiandien Lietuvos kariuomenėje naudojama ginkluote.

Renginio organizatoriai – Lietuvos kariuomenės sporto klubas, Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacija, UAB „Oksalis“.

Nuotraukos – Alfredas Pliadis

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: