Saugaus eismo dieną – dovanos

Balandžio 6 dieną švęstos ne tik šv. Velykas, bet ir minėta saugaus eismo diena. Nors policijos pareigūnai visus metus organizuoja įvairius renginius ir akcijas, skirtas eismo saugumui gerinti, ši diena išskirtinė – skatina atkreipti dėmesį į problemas, paieškoti jų sprendimo būdų, kiekvienam pamąstyti apie drausmę kelyje. Vienas svarbiausių uždavinių – ugdyti tinkamus vaikų, jaunuolių saugaus eismo įgūdžius.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Vygintas Valotka kartu su valstybinės įmonės Regiono keliai Pasvalio kelių tarnybos viršininko pavaduotoju A. Šernu lankėsi Pasvalio specialiojoje mokykloje. Šios mokyklos auklėtiniams V. Valotka papasakojo apie atšvaitų ir šviesą atspindinčios liemenės naudą eismo dalyviams, paaiškino, kokiu paros metu ir kaip teisingai užsisegti atšvaitą, priminė saugaus elgesio gatvėje ir kelyje reikalavimus.

Saugaus eismo renginio organizatoriai mokinius apdovanojo – įteikė atšvaitų ir šviesą atspindinčių liemenių, linkėjo būti budriems ir atsargiems.

 
Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: