Saugaus eismo diena „Žemynoje“

Nuo 2006m. balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Minint šią dieną organizuojama daug renginių, kurių metu primenama apie saugumą kelyje, skatinama atsigręžti į save, kelyje elgtis dėmesingai, gerbti šalia esantį kitą eismo dalyvį, būti tolerantiškiems kitų eismo dalyvių atžvilgiu. Saugoti ne tik savo gyvybę ir sveikatą, bet ir kitų eismo dalyvių.

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje Saugaus eismo dieną vyko saugaus eismo pamoka. Jos metu mokiniai prisiminė Kelių eismo taisykles, kelio ženklus, aiškinosi saugaus eismo svarbą. Visa tai darė žaisdami, atlikdami saugaus eismo užduotis.

Vaikai kūrė ir vaidino įvairias situacijas kelyje, klijavo kelio ženklų lipdukus, sprendė kryžiažodžius, ieškojo kelio iš labirinto. Aptarė, kokie yra būtini dviračio ir dviratininko atributai, kaip taisyklingai dėvėti šalmą. Mažiesiems ypač patiko žaidimas „Atšvaitai“.

Reikia tikėti, kad nuotaikinga, turininga saugaus eismo pamoka ne tik pradžiugino mokinius, bet ir padės jiems teisingai pasirinkti įvairiose situacijose kelyje.

 

Edita Račienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos
pradinių klasių mokytoja metodininkė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: