Saugaus eismo šventė „Trijų švieselių miestelyje“

Baigiantis mokslo metams Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje vyko saugaus eismo šventė „Trijų švieselių miestelyje“. Ją organizavusios pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Račienė ir mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Daiva Griškėnienė prieš atostogas norėjo linksmai, išradingai pirmųjų klasių mokiniams priminti, kaip saugiai elgtis gatvėje. Renginį vedė 5a klasės mokiniai Martynas Barzda ir Erikas Laužadis. Šie berniukai praeitų metų respublikiniame konkurse „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ „Šviesoforo“ varžybose užėmė prizinę vietą .

Pirmokai klausėsi penktokų sekamos pasakos „Kaip atsirado saugus eismas“, atsakinėjo į klausimus, minė mįsles. Mokėsi saugaus eismo taisyklių, susipažino su kelio ženklais, sužinojo, kaip taisyklingai segėti atšvaitus. Vaikai noriai ir aktyviai dalyvavo organizuotoje viktorinoje. Išaiškėjo, kad apie saugų eismą mažieji žino nemažai. Visi pirmokėliai, teisingai atsakiusieji į klausimus, buvo apdovanoti organizatorių įsteigtais prizais.

Sveikatos priežiūros specialistė mokė mažuosius, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje, kieme, prie vandens telkinių. Palinkėjo saugios vasaros ir sveikiems grįžti rudenį į mokyklą.

Pradinių klasių mokytoja E. Račienė pakvietė pirmokėlius kitais metais lankyti neformaliojo švietimo grupę „Saugaus eismo ABC“, kurioje daugiau sužinos apie saugaus eismo taisykles, išmoks jų laikytis.

Saugaus eismo šventė „Trijų švieselių miestelyje“ skatina pirmokus būti atsargius gatvėje, laikytis saugaus eismo taisyklių.

 
Edita Račienė,
Panevėžio| „Žemynos“ progimnazijos
pradinių klasių mokytoja metodininkė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: