Saugių šv. Velykų!

Šv. Velykos – išskirtinė pavasario šventė, Prisikėlimo stebuklas. Kad tai būtų vilties ir džiaugsmo kupina šventė, verta pasirūpinti savo ir artimųjų saugumu.

Policija kasmet švenčių ir poilsio dienomis užfiksuoja labai daug teisės ir Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Dažnai įvykių pasekmės būna liūdnos, nors ir labai laukiama šventės malonesnių įspūdžių, siekiama, kad nebūtų nukentėjusiųjų, sužeistųjų.

Policija ragina žmones būti atsakingus ir sąmoningus tiek kelyje, tiek namuose, pasirūpinti asmeniniu turtu, saugotis kišenvagių viešosiose vietose, o išeinant iš namų – kruopščiai patikrinti, ar išjungti elektros prietaisai, ar užrakintos durys, uždaryti langai.

Dviratininkams nepamirština dėvėti šalmus, pėstiesiems – segėti atšvaitus, nes jie turi didelę įtaką eismo dalyvių matomumui, ypač esant blogoms oro sąlygoms.

Be to, policija ragina pavyzdingai elgtis transporto priemonių vairuotojus: segėti saugos diržus, nekalbėti mobiliaisiais telefonais – geriau šventinius sveikinimus išgirsti jau pasiekus kelionės tikslą. Neskubėti – važiuoti neviršijant leistino greičio, praleisti pėsčiuosius, ir svarbiausia, nesėsti prie vairo išgėrus, neleisti prie automobilio vairo sėsti ir kitam, matytam prie stalo linksmai kilnojant taurelę.

Tegul šv. Velykos būna ne tik gražios, bet ir saugios!

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: