Saugotis kelyje ragino malda ir muzika

Statistikos duomenimis, nelaimės keliuose kasmet nusineša daugiau nei milijoną gyvybių, padėtis kinta itin lėtai. Pasigendama eismo dalyvių kultūros, atsakomybės už savo veiksmus, drausmės.

Atsižvelgdami į tai ir siekdami ugdyti eismo dalyvių sąmoningumą krikščioniškų vertybių pagrindu, Lietuvos kelių direkcija, Muzikos rėmimo fondas ir Vyskupų konferencija daugelį metų šalyje įgyvendina saugaus eismo projektą „Saugokime vieni kitus kelyje“.

Birželio 14-ją šio projekto organizatoriai į renginį pakvietė Rokiškio rajono Juodupės miestelio gyventojus. Sekmadienio rytą skubančius į Švenčiausios Aušros vartų Dievo motinos bažnyčią pasitiko Panevėžio pučiamųjų orkestro „Garsas“ grojamos melodijos, atšvaitus, lankstinukus dalijantys policijos pareigūnai ir Panevėžio regiono kelių tarnybos atstovai.

Miestelio aikštėje įsikūrė saugos diržų efektyvumo imitavimo automobilis, vyko mažųjų dviratininkų varžybos. Ne vienas renginio svečias, pasėdėjęs specialiame automobilyje, kuris imituoja avarinę situaciją, pareiškė, kad suprato, kokią reikšmę turi saugos diržai, ir patikino organizatorius tiek pats segėsiantis, tiek keleiviams nepamiršiantis priminti apie būtinybę segėti diržus.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: