Šaukiamas neeilinis Tarybos posėdis dėl Dailės galerijos

Birželio 4 d. 9 val., Savivaldybės III a. salėje posėdžiaus miesto Taryba. Neeiliniame Tarybos posėdyje bus sprendžiama dėl lėšų skyrimo projektui „Panevėžio miesto dailės galerijos plėtra“ įgyvendinti.

Klausimas buvo įtrauktas į praėjusią savaitę vykusio posėdžio darbotvarkę, bet vėliau atsiimtas. „Negalėjome Tarybai pateikti sprendimo, nes neturėjome išsamios informacijos. Projekto vykdytojai ir techninis prižiūrėtojas iki posėdžio nebuvo pateikę išsamių dokumentų, įrodančių faktiškai atliktų darbų apimtį. Be to, neturėjome aiškaus atsakymo iš Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) apie finansavimo tęstinumą“, – klausimo atsiėmimo priežastis vardija administracijos direktorius Tomas Jukna.

Pasak jo, LVPA raštu patvirtino, kad tęs projekto finansavimą net ir tuo atveju, jei bus nustatyti pažeidimai. „Išaiškėjus neatitikimams, LVPA įpareigos Savivaldybę padengti skirtumą iš miesto biudžeto lėšų. Savo ruožtu tada mes visą turimą informaciją perduosime prokuratūrai ir pareikalausime atsakomybės iš asmenų, atsakingų už pažeidimus“, – sako administracijos direktorius.

Tarybos posėdis bus transliuojamas tiesiogiai www.panevezys.lt .

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: