Saulius Urbanavičius-Samas neatmeta pasiūlymo pervadinti Ukmergę: „Drąsiai galiu važiuoti pas merą“

Džiugi žinia roko muzikos mylėtojams, kiek kitaip, šiemet sugrįžta „Rockmergė“ festivalis. Šiek tiek mažesni, tačiau su ta pačia roko muzikos dvasia „RockEmergency“ stebins žiūrovus.

Liepos 25-ąją, šeštadienį į sceną žengs lietuviško roko atstovai „Jett Star“, „Bix“ ir „Requiem“.

Rokeris Saulius Urbonavičius-Samas džiaugėsi, kad vėl galės pasirodyti Šventosios upės pakrantėje: „Galiu tik paploti atsistojęs šiam festivaliui. Kai pranyko roką propaguojantys festivaliai, „Rockmergė“ buvo šviežio oro gurkšnis.

Mes turime Lietuvoje roką, turime jaunas grupes, labai trūko tokio festivalio, kuriame rokas galėtų atsiskleisti. Nuostabu, kad toks festivalis palaiko rokenrolo dvasią Lietuvoje ir mes, senbuviai galime ten būt.“

„Man labai patinka šio festivalio pavadinimas, aš už tai, kad reiktų pervadinti Ukmergės miestą į „Rockmergę“. Drąsiai galiu važiuoti pas merą ir su juo kalbėtis“, – juokėsi Samas.

„Mums reikia tos dvasios, kuri neleistų užmigti ant tokio ištežusio pasaulio. Dabar aplink chaosas, vertybių nesupratimas, manau, rokas sustatys viską į vietas. Tai puiki tribūna pažvelgti į problemas ir pasisakyti apie viską, ką galvoji“, – kalbėjo rokeris.

Festivalyje veiklos ras ne tik tikrieji roko muzikos mylėtojai, bet ir tie, kurie neįsivaizduoja vasaros be aktyvių pramogų, skirtų visai šeimai.

Jau šį šeštadienį organizatoriai žada gerą muziką, puikią nuotaiką, jaukią aplinką, paplūdimį su smėliu, skanų maistą, gaivius gėrimus, kempingą su dušais, vaikų žaidimų aikštelę, parkingą, o visą kitą dalyviai galės susikurti patys!

Festivalio bilietus galite įsigyti čia.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: