Sausio 5 d. prasidės mokinių priėmimas į Panevėžio miesto savivaldybės mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias klases

2022 metų sausio 5 d. prasideda mokinių priėmimas į Panevėžio miesto savivaldybės mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias (jei mokinys keičia mokyklą) klases.

Į Alfonso Lipniūno progimnaziją, Vytauto Žemkalnio gimnaziją ir specialiąsias mokyklas mokiniai priimami tiesiogiai teikiant prašymus pačioms mokykloms. Vytauto Žemkalnio gimnazija pagal teritorinį aptarnavimą pirmumą teikia buvusiems „Aušros progimnazijos mokiniams (teritorinis pirmumas teikiamas iki vasario 28 dienos).

Į „Ąžuolo“, Beržų, Rožyno, „Saulėtekio“, „Šaltinio“, „Vilties“, „Vyturio“, „Žemynos“ progimnazijų, Pradinės ir Mykolo Karkos pagrindinės mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias klases (keičiant mokyklą) mokiniai priimami centralizuotai Švietimo skyriuje.

Nuo kovo 1 d. teritorinis pirmumas tiems, kurie deklaravę vaiko gyvenamąją vietą mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje, jau nebetaikomas. Moksleivių priėmimas tęsiamas į mokyklų laisvas vietas pagal prašymo gavimo datą ir laiką.

Pateikiami dokumentai:

1. Prašymas:

1A priedas – centralizuotai priimamiems į 1-ąją klasę mokiniams, gyvenantiems mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje; 1B priedas – mokiniams, negyvenantiems mokyklos aptarnavimo teritorijoje;

2A priedas – centralizuotai priimamiems į 5-ąją klasę mokiniams, gyvenantiems mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje; 2B priedas – mokiniams, negyvenantiems mokyklos aptarnavimo teritorijoje;

2. Vaiko asmens dokumento (gimimo liudijimo, paso ar tapatybės kortelės) kopija.

3. Pradinio išsilavinimo pažymėjimo kopija (pateikiama birželio mėn., pasibaigus ugdymo pocesui ).

Esant būtinumui gali būti pateikti kiti pirmumo kriterijus patvirtinantys dokumentai: Pedagoginės-psichologinės tarnybos pažyma dėl specialiųjų ugdymosi poreikių įvertinimo ir specialiojo ugdymo skyrimo, pažyma iš mokyklos, kurioje jau mokosi broliai ar seserys.

Dokumentai Švietimo skyriui teikiami tik nuotoliniu būdu.

Prašymai ir pridedamų dokumentų skaitmeninės kopijos siunčiamos el. paštu priemimas.mokyklos@panevezys.lt nuo sausio 5 d. 8.00 val. (išsiųsti anksčiau neregistruojami).

El. paštu siunčiami prašymai gali būti su elektroniniu parašu arba pasirašyti ranka. Prašymai ir kiti dokumentai siunčiami nuskenuoti ar nufotografuoti.

Asmenys, išsiuntę prašymus el. paštu, apie prašymų gavimą ir įregistravimą bus informuojami el. paštu (automatinis atsakymas).

Daugiau informacijos apie priėmimo į mokyklas tvarką – www.panevezys.lt. Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 45) 501 386, el. paštu priemimas.mokyklos@panevezys.lt.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: