Savaitę be patyčių – Amsio patarimai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai glaudžiai bendradarbiauja su Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos pedagogais ir moksleiviais. Mokykloje daug dėmesio skiriama moksleivių užimtumo, turiningo laisvalaikio klausimams ir prevencijos programoms įgyvendinti.

Kovo paskutinę savaitę vyksta akcija „Veiksmo savaitė be patyčių“ – organizuojami įvairūs renginiai, skirti patyčioms mažinti, aiškintis nemalonaus elgesio priežastis, formas, skatinti tolerantiškumą.

Panevėžio „Vyturio“ progimnazija į šios iniciatyvos renginį pakvietė ir policijos atstovus. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus specialistė Ingrida Bakienė kartu su policijos bičiuliu Amsiu nuvyko į svečius ir mokiniams kalbėjo apie patyčias, skriaudą patiriančių vaikų savijautą, nederamo elgesio pasekmes. Pareigūnė parodė vaizdo filmuką „Policijos bičiulio Amsio patarimai“. Po filmo užvirė graži mokinių diskusija, o Ingrida Bakienė uždavė mokiniams klausimų. Teisingai atsakiusieji apdovanoti saldžiais prizais.

Susitikimo pabaigoje pareigūnė pasiteiravo, ar vaikai norėtų paspauti ranką Amsiui ir nusifotagrafuoti. Atsakyta rankų mišku. Policijos bičiulis surado daugiau nei 50 naujų draugų, kurie žadėjo gerbti vieni kitus, nesityčioti, neįžeidinėti, padėti vieni kitiems, rūpintis ne tik draugais, bet ir gyvūnais.

 
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: