Pradžia NAUJAUSIOS ŽINIOS Savaitės policijos įvykių apžvalga: pradėta 112 ikiteisminių tyrimų

Savaitės policijos įvykių apžvalga: pradėta 112 ikiteisminių tyrimų

0

Lapkričio 6 – 13 dienomis Panevėžio apskrities policijoje pradėta 112 ikiteisminių tyrimų. 23 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogti 2 gyvenamieji namai ar butai, 2 nuolat negyvenamieji namai ar butai, 6 automobiliai, 8 kitos vagystės), 16 dėl smurto artimoje aplinkoje, 8 dingę be žinios, 4 iš jų nepilnamečiai, 11 mirties priežasčiai nustatyti, 4 dėl viešosios rimties trikdymo. Į areštinę pristatyti 66 asmenys.

Nustatytas 71 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjas.

Užfiksuoti 37 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatytas 1 vairuotojas, kuris neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę, 3 vairuotoji nesegėjo saugos diržų, 6 vairuodami kalbėjo mobiliaisiais telefonais.

Užregistruoti 32 eismo įvykiai: 23 Panevėžio mieste, iš jų 4 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės ir 9 eismo įvykiai užfiksuoti Panevėžio rajone.

Šeštadienio vakare Panevėžio mieste ir apskrityje Lietuvos Kelių policijos tarnybos pareigūnai organizavo reidus, kurie skirti neblaivių vairuotojų, asmenų, neturinčių teisės vairuoti ir pėsčiųjų kontrolei.

Panevėžiečiai greitai pastebėjo mieste naujuosius policijos „Audi“ automobilius, kurie dėl jų apipavidalinimo gerokai geriau pastebimi tamsoje. Socialiniuose tinkluose greitai pasklido žinia apie organizuojamų reidų vietas. Panevėžiečiai gan atsakingi vairuotojai – kelių eismo taisyklių pažeidėjų nustatyta nedaug.

https://www.youtube.com/watch?v=hyaCUf0b8gY&list=UUgo5Z0oc4Yl8NAjvWW-TpwQ

 

Rasa Meištė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.