Pradžia NAUJAUSIOS ŽINIOS Savaitės policijos įvykių apžvalga: užfiksuoti 36 Kelių eisimo taisyklių pažeidėjai

Savaitės policijos įvykių apžvalga: užfiksuoti 36 Kelių eisimo taisyklių pažeidėjai

622
0

Birželio 12–18 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruota 996 įvykiai, iš jų – 130 nusikaltimų. Pradėta 119 ikiteisminių tyrimų. 29 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogti 3 gyvenamieji namai ar butai, 5 automobiliai, 21 kita vagystė), 30 dėl smurto artimoje aplinkoje, 8 dingę be žinios, 13 mirties priežasčiai nustatyti, 5 dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatyta 98 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjų.

Užfiksuoti 36 Kelių eisimo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatyti 4 neblaivūs motorinių transporto priemonių vairuotojai, 5 neblaivūs dviratininkai, 3 vairuotojai neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę.

Užregistruoti 22 eismo įvykiai: 12 Panevėžio mieste (iš jų 4 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės), ir 10 Panevėžio rajone (iš jų 2 iš jų įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės).

Policija ragina rūpintis savo turto apsauga, nepalikti neužrakintų automobilių, nes jie tampa lengvu grobiu vagims. Užtikrinti garažų, sandėliukų apsaugą, išvykstant atostogų, kreiptis pagalbos į kaimynus, kad šie, pamatę įtartinus asmenis, praneštų apie pavojų jūsų turtui pareigūnams.

Kad vasaros atostogų neapkartintų vagišiai, pravartu ruoštis iš anksto ir apgalvojant.
Rasa Meištė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.