Savaitgalį degė grūdų džiovykla, šienas, ražienos, liepsnojo automobiliai

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 43 gaisrų ir atliko 84 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta. Penktadienį, 12.53 val., buvo pranešta apie gaisrą Šiauliuose, Ukmergės gatvėje, mediniame daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, name tvyrojo daug dūmų, mansardoje įrengtame kambaryje degė namų apyvokos daiktai. Gaisro metu apdegė apie 20 kv. m sienų ir lubų, nuardyta dalis medinės sienos apdailos.

16.47 val. Šalčininkų rajone, Jašiūnų miestelyje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu apdegė apie 70 kv. m stogo konstrukcijų ir viduje sukrautos 5 t šieno.

9.37 val. Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Antakalnio kaime, liepsnojo lengvasis automobilis „Mercedes Benz“. Gaisro metu sudegė jo visos degiosios detalės.

13.40 val. lengvasis automobilis atvira liepsna degė Vilniuje. P. Žadeikos ir S. Nėries gatvių sankryžoje. Gaisro metu išdegė „BMW“ variklio skyrius, apdegė išorė ir salonas.

Šeštadienį, 18.38 val., gautas pranešimas apie gaisrą Švenčionių rajone, Švenčionėliuose esančioje grūdų džiovykloje. Iš 25 m aukščio metalinio bokšto ventiliacijos angų veržėsi dūmai. Iki atvykstant ugniagesiams, įmonės darbuotojai iš džiovyklos iškrovė 50 t grūdų. Gaisro metu apdegė dalis sienos konstrukcijų ir viduje likę grūdai.

21.34 val. Prienų rajone, Naujosios Ūtos kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo vidus. Gaisro metu sudegė medinė perdanga, apdegė sienos, sudegė viduje buvę buitiniai prietaisai ir namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo už 10 m stovintį kitą gyvenamąjį namą. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį paryčiais Šalčininkų rajone, Kalesninkų seniūnijoje, Vaidagų kaime, liepsnojo statybininkų vagonėlis. Gaisro metu išdegė jo vidus, sudegė namų apyvokos daiktai.

5.39 val. Kaune, Zarasų gatvėje, iš gyvenamojo namo priestato veržėsi dūmai. Priestate degė elektros laidai ir suvirinimo aparatas. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

16.29 Ukmergės rajone, Deltuvos seniūnijoje, Dainavos kaime, apleistame pastate degė šienas. Gaisro metu sudegė 5 t šieno. Ugniagesiams pavyko išsaugoti dalį pastato.

17.20 val. Akmenės rajone, Lygeikių kaime, degė 1 ha ražienų. Dėl smarkaus vėjo ugnis plito labai greitai, tačiau ugniagesiams pavyko nuo liepsnų išgelbėti gyvenamąjį namą, ūkinį pastatą ir klėtį. Gaisro metu išdegė apie 15 ha ražienų.

Penktadienį, 11.20 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Lvovo gatvėje, statybininkai prakirto dujų vamzdį ir iš jo veržiasi dujos. Atvykus ugniagesiams, įvykio vietoje dirbo dujų avarinės tarnybos darbuotojai. Ugniagesiai aptvėrė teritoriją ir evakavo žmones.

14.17 val. pranešta, kad Vilniuje, Neryje skęsta vyras. Jį gelbėti šokęs praeivis jį laiko, bet negali ištraukti. Ugniagesiai gelbėtojai vyrą ištraukė iš vandens ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Šeštadienį, 20.38 val., Vilniuje,  Tuputiškių gatvėje, miške, apie 100 m nuo kelio, iš 10 m gylio griovio ugniagesiai ištraukė įkritusį vyrą. Nukentėjusysis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: