Savaitgalį degė ūkiniai pastatai, skendo žmonės

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 51 gaisro ir atliko 108 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta. Penktadienį apie 23 val. didelis gaisras kilo Utenos rajone, Vaikutėnų kaime. Čia degė mūrinis ūkinis pastatas ir prie jo priblokuotas karkasinis sandėliukas. Gaisro metu sudegė ūkinio pastato stogas ir karkasinis sandėliukas bei viduje buvęs automobilis „Audi 100“, ūkio apyvokos daiktai, bitininko reikmenys, žoliapjovės, 10 kub. m malkų.

Šeštadienį vidurdienį ūkinis pastatas degė Radviliškio rajone, Šaukoto seniūnijoje, Paltynų kaime. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 30 kv. m stogo, apdegė ir aprūko medinė perdanga ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Apie 17 val. Kėdainių rajone, Pelėdnagių seniūnijoje, Slikių kaime, liepsnojo butas daugiabutyje. Kambaryje atvira liepsna degė baldai ir namų apyvokos daiktai. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Birželio 14-ąją po vidurnakčio Ignalinos rajone, Mielagėnų seniūnijoje, Mėčionių kaime, liepsnojo ūkinis pastatas, kuriame buvo apie 30-40 šieno rulonų. Gaisro metu sudegė pastato stogas, apdegė sienos, sudegė viduje buvę šieno rulonai, namų apyvokos daiktai, apdegė 20 m medinės kaimynų tvoros.

Šeštadienį apie 6 val. ryto Molėtų rajone, Siesarties ežere, už 500 m nuo kranto buvo rastas nuskendusio vyro kūnas. Jį ištraukė ugniagesiai narai.

10.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Kretingoje, Vilniaus gatvėje, į tvenkinį įvažiavo automobilis „Mercedes Benz“. Viduje žmonių nebuvo. Automobilis buvo prie kranto, 1,5 m gylyje. Jį ištraukė ugniagesiai.

14.06 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vaišvydavos karjere nuskendo žmogus. Jį, iki atvykstant ugniagesiams, ištraukė žvejai. Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai gaivino vyrą, tačiau po kurio laiko buvo konstatuota jo mirtis.  

15.34 val. pranešta, kad Vilniuje, A. P. Kavoliuko gatvėje, daugiabučio namo pirmajame aukšte lifte įstrigo 5 žmonės. Naudodami plėstuvus, ugniagesiai atidarė lifto duris ir išlaisvino žmones. Viena moteris buvo perduota greitosios pagalbos medikams.

Sekmadienį gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės prospekte, į konteinerį įkrito žmogus. Ugniagesiai vyrą iškėlė ir perdavė medikams.

16.14 val. pranešta, kad Druskininkų savivaldybėje, Viečiūnų seniūnijoje, Naujasodės kaime, Ratnyčėlės upėje pastebėtas vyro kūnas. Jį ištraukė atvykę ugniagesiai.   


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply