Savaitgalį gaisrų metu vienas žmogus žuvo, dar trys buvo traumuoti

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 122 gaisrų ir atliko 49 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, dar trys buvo traumuoti. Šeštadienį, 14.54 val., buvo pranešta apie gaisrą Šakių rajone, Sintautų seniūnijoje. Veršių kaime atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Apmalšinę liepsnas ugniagesiai jo viduje rado vyro kūną. Gaisro metu išdegė pastato vidus.

Tos pačios dienos vakare, apie 18 val., ugniagesiai skubėjo į Skuodo rajono Aleksandrijos seniūnijos Truikinų kaimą, kur liepsnojo gyvenamasis namas. Iki jiems atvykstant iš degančio namo, išdaužę lango stiklą, išsigelbėjo du vyrai. Jie nesmarkiai apdegė, medikai jiems suteikė pirmąją pagalbą. Gaisro metu sudegė namo stogas.

Sekmadienį, 4.44 val., buvo pranešta, kad Vilniuje, L. Giros gatvėje, iš daugiabučio namo rūsio veržiasi dūmai. Rūsyje įrengtame sandėliuke degė baldai. Gesindamas gaisrą dūmais apsinuodijo gyventojas. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

Penktadienį, 19.24 val., Radviliškio rajone, Baisogalos seniūnijoje, Palonų miestelyje, atvira liepsna degė 400 kv. m mūrinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė didžioji dalis jo stogo. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo 3 traktorius ir kitos technikos, vandeniu buvo sulieti viduje buvę grūdai.

Šeštadienį apie 16 val. gaisras kilo gyvenamajame name Kėdainiuose, Pušynėlio gatvėje. Jo metu apdegė apie 80 kv. m stogo konstrukcijų, dalis stogo dangos buvo nuardyta. Name autonominis dūmų detektorius buvo įrengtas.

Sekmadienio naktį daugiabutis gyvenamasis namas liepsnojo Joniškio rajone, Saugėlaukio seniūnijoje, Pavirčiuvės kaime. Gaisro metu sudegė stogas ir medinės konstrukcijos, pradegė medinė perdanga. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Tos pačios dienos rytą, 6.10 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, J. Basanavičiaus gatvėje, atvira liepsna dega du prekybiniai kioskai. Gaisro metu išdegė jų vidus, apdegė konstrukcijos, aprūko šalia esantys kiti kioskai.

Apie 8 val. Šilalės rajone, Pajūrio seniūnijoje, Pakisio kaime, liepsnojo mūrinis dviejų aukštų gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė jo mansarda, sudegė 60 kv. m stogo, apie 80 kv. m jo buvo nuardyta.

23.42 val. Biržuose, Gedimino gatvėje, atvira liepsna degė namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 120 kv. m stogo konstrukcijų ir dangos. Gaisro židinys buvo palėpėje. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos prospekte, moteris įkrito į požeminį konteinerį ir negali išlipti. Ji buvo 3 m gylyje. Moterį iškėlė ugniagesiai.

Sekmadienį, 22.28 val., pranešta, kad Kretingos rajone, kelyje Salantai – Plateliai – Alsėdžiai automobilis „Toyota RAV4“ įvažiavo į medį, yra prispaustų žmonių. Buvo prispaustas automobilio vairuotojas. Jį išlaisvino ir medikams perdavė ugniagesiai gelbėtojai. Jiems buvo perduota ir kartu vykusi moteris bei du vaikai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: