Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr.

Savaitgalį gaisruose traumuoti du žmonės, trys – išgelbėti

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 111 gaisrų ir atliko 101 gelbėjimo darbą. Gaisrų metu buvo traumuoti du žmonės. Penktadienį, 18.25 val., Tauragėje, Beržės gatvėje, atvira liepsna degė vasaros virtuvė, kurioje buvo įrengta pirtis. Gesindamas gaisrą, apdegė pastato savininkas. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę. Gaisro metu sudegė vasaros virtuvės stogas, išdegė vidus. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo gyvenamąjį namą ir ūkinį pastatą.

Šeštadienį, 8.37 val., gaisras kilo Kretingoje, Klaipėdos gatvėje. Iš dviejų aukštų daugiabučio pro langus veržėsi dūmai, degė butas pirmajame aukšte. Iki atvykstant ugniagesiams, namo gyventojai iš degančio buto išvedė moterį ir vyrą. Po greitosios pagalbos medikų apžiūros apdegęs vyras buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Atvykę ugniagesiai iš antrojo aukšto iškėlė dar vieną žmogų, išnešė dujų balioną. Gaisro metu išdegė butas pirmajame aukšte, aprūko virš jo esantis butas. Autonominių dūmų detektorių šiuose butuose nebuvo.

Penktadienį, 17.33 val., Alytaus rajone, Krokialaukio miestelyje, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė namo vidus, sudegė name buvę namų apyvokos daiktai. Dūmų detektorius name buvo įrengtas.

23.40 val. Plungės rajone, Žlibinų seniūnijoje, Kantaučių kaime, atvira liepsna degė dviejų aukštų medinis nenaudojamas Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčios klebonijos pastatas. Gaisro metu sudegė ir sukrito stogas, pradegė perdanga, apie pastatą išdegė apie 30 arų žolės. Ugniagesiai nuo ugnies apsaugojo bažnyčią ir varpinę.

Sekmadienį, 16.43 val., Radviliškyje, Paplentės 2-ojoje gatvėje, liepsnojo medinis sodo namelis. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus.

18.23 val. Kauno rajone, Vilkijoje, gyvenamojo namo kamine užsidegė suodžiai, o nuo jo pradėjo degti ir stogas. Gaisro metu sudegė dalis stogo. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį vakare buvo gautas pranešimas, kad Molėtų rajone, Joniškio seniūnijoje, Vilkaraisčių kaime, apvirto traktorius „Janmar“ ir viduje prispaudė keleivį. Ugniagesiai vyrą išlaisvino ir peravė greitosios pagalbos medikams.

Šeštadienį, 11.38 val., pranešta, kad Širvintų rajone, Čiobiškio seniūnijoje, Lapelių kaime, negyvenamos sodybos tvenkinyje plūduriuoja žmogaus kūnas. Atvykus ugniagesiams, jis jau buvo ištrauktas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: